Архіви

День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

21 Февраля, 2017

Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Свою діяльність у 2017 році МОП спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.Далі...

Миколаївський ЕТЦ Держпраці проводить набір на курси з електробезпеки

13 Февраля, 2017
Навчальний центр ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» проводить набір слухачів на курси з вивчення нормативно-правових актів з електробезпеки.

Орієнтовний початок занять у Херсоні – 16-20 лютого 2017р. Далі...

В рубрике: Новини

У Херсоні триває навчання з питань охорони праці

10 Февраля, 2017
Навчальний центр ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» проводить курси з вивчення законодавства з охорони праці у м. Херсон для спеціалістів, посадових осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

Заняття триватимуть до 17 лютого, після чого буде проведено перевірку знань слухачів.Далі...

В рубрике: Новини

ДП «Миколаївський ЕТЦ» отримав ряд свідоцтв про визнання від Регістра судноплавства України

3 Февраля, 2017
                                 
Так, першим своїм Свідоцтвом Регістр судноплавства визнає Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці підприємством, яке має право виконувати виміри товщин на судах під технічним наглядом інспектора Регістра.

Другим Свідоцтвом підтверджується відповідність експертно-технічного центру вимогам Регістра судноплавства України у сфері виконання діагностики пристроїв, установок, механізмів, обладнання, корпусних конструкцій та інших об’єктів технічного нагляду, а саме: діагностики металоконструкцій суднових вантажопідйомних пристроїв, котлів, посудин під тиском, трубопроводів. Цим же документом засвідчено відповідність вимогам Регістра теоретичної підготовки та практичних кваліфікаційних випробувань зварників, а саме: атестації зварників за правилами Регістра судноплавства України.Далі...

В рубрике: Новини