Архіви

Представник Миколаївського ЕТЦ Держпраці взяв участь у всеукраїнському науково-методичному семінарі УкрАО

13 Декабря, 2017
Тема заходу, який було проведено Асоціацією «Українські акредитовані органи з оцінки відповідності» у Києві, стосувалася організації діяльності лабораторій згідно з чинним законодавством та вимогами ISO/IEC 1725, ISO 10012, ISO 10017.

Курс за навчальною програмою складався з трьох частин: «Вимоги до керування органів з оцінки відповідності», «Керування системами якості органів з оцінки відповідності», «Метрологічне забезпечення випробувань та калібрувань».Далі...

В рубрике: Новини

Андрій Рева: Кількість працівників, які отримують мінімальну зарплату, зменшилася у 3,5 раза

8 Декабря, 2017
Розповідаючи про результати підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 грн, в ефірі телекналу "Прямий", урядовець навів статистичні дані, які повністю спростовують усі апокаліптичні прогнози щодо цього кроку Уряду.

Так, статистика свідчить про припинення діяльності 449 тисяч приватних підприємців Далі...

В рубрике: Новини

Розпочато проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей 2018”

5 Декабря, 2017
Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Участь у конкурсі можуть взяти учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:Далі...