Архіви

Роман Чернега: Тільки у трьох випадках штраф за порушення трудового законодавства накладається одразу

29 Января, 2018
Під час інтерв’ю у телепрограмі «Насправді» на телеканалі Simon (м. Харків) Голова Держпраці Роман Чернега звернувся до роботодавців та наголосив на вимогах трудового законодавства.

Держпраці не каральний орган і більшість роботи спрямовано на роз’яснення та попередження порушень трудового законодавства. Далі...

В рубрике: Новини

Триває набір на курси з охорони праці та електробезпеки

26 Января, 2018
Навчальний центр ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» проводить набір слухачів на курси з вивчення нормативно-правових актів з електробезпеки.

Серед основних питань, передбачених програмою – опрацювання положень законодавства з охорони праці, Правил будови електроустановок споживачів, Правил технічної експлуатації зі змінами 2017 року, правил безпечної роботи з інструментом та пристроями.Далі...

В рубрике: Новини

Роман Чернега: Кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч

22 Января, 2018
За даними Держпраці та Пенсійного фонду, кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч. Про це Голова Держпраці Роман Чернега повідомив у радіоефірі «Голос столиці».

Неофіційна праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців. Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе Далі...

В рубрике: Новини

Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ» проводять дослідження умов праці у лікувальних закладах Миколаївської області

18 Января, 2018
Санлабораторією Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проведено санітарно-гігієнічні дослідження умов праці у трьох центральних районних лікарнях області.

Останнім обстеженням охоплено робочі місця відділу клініко-діагностичної лабораторії: лікаря-рентгенолога, рентгенлаборанта, медичної сестри рентген-кабінету, медсестри інфекційного відділення, бактеріолога, фельдшера-лаборанта тощо.Далі...

В рубрике: Новини

Збільшено розмір страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

12 Января, 2018
З 1 січня 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)».

Згідно з цим документом, що спрямований на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві, з 1 січня збільшуються страхові виплати для майже 174 тисяч зазначених осіб, а з 1 березня 2018 року страхові виплати будуть перераховані для 207 тисяч осіб.

З 1 березня встановлюється коефіцієнт перерахування страхових виплат у розмірі 1,2. Далі...

В рубрике: Новини