Архіви

Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці в Україні

27 Марта, 2018
На спільній нараді Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України були присутні: керівництво Міністерства соціальної політики України, керівництво та  посадові особи зазначених центральних органів влади та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також  представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.

Основна тема обговорень – подолання незадекларованої праці в Україні, визначення дієвих механізмів з виявлення неоформлених працівників та впровадження ризик-орієнтованого та аналітичного підходу у здійсненні інспекційних відвідувань інспекторами праці Держпраці та органів місцевого самоврядування. Далі...

В рубрике: Новини

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

26 Марта, 2018
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.Далі...

В рубрике: Новини

Завершується набір на курси з електробезпеки

22 Марта, 2018
Навчальний центр ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» завершує набір слухачів у Херсоні на курси з вивчення нормативно-правових актів з електробезпеки.

Програмою навчання передбачено опрацювання Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.Далі...

В рубрике: Новини

У Херсоні розпочинаються курси з вивчення правил безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском

19 Марта, 2018
Навчальний центр Миколаївського ЕТЦ Держпраці завершує набір на курси з вивчення Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском та нормативних документів з охорони праці, щодо безпечної експлуатації медичних автоклавів (стрилізаторів). У навчанні беруть участь працівники підприємств і організацій державної та недержавної форм власності.

Заняття проводяться у Херсоні і триватимуть тиждень. Перевірку знань заплановано на 19 березня. За результатами складання іспиту слухачам будуть видані відповідні посвідчення. 

В рубрике: Новини

Миколаївський ЕТЦ Держпраці продовжить роботу на підприємстві з виробництва молочної продукції міжнародного значення

14 Марта, 2018
Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці на довгостроковій основі співпрацює з одним з найпотужніших підприємств в Україні з виробництва молочної продукції. Вироби підприємства користуються попитом не лише в нашій країні, але й на міжнародному ринку.

Один із заводів компанії розташований у Херсоні. Саме тут фахівці ЕТЦ вже не один рік поспіль виконують експертні роботи.Далі...

В рубрике: Новини