Архіви

День охорони праці в Україні відзначатимуть під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

16 Апреля, 2018
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.Далі...

В рубрике: Новини

Санлабораторія ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує роботи на одному з найпотужніших теплопостачальних підприємств Херсонщини

11 Апреля, 2018
Зокрема фахівці санітарної лабораторії проводять дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць.

Діяльність підприємства-замовника полягає у забезпеченні теплопостачання побутових споживачів тепловою енергією, згідно з температурним графіком та гарячою водою.Далі...

В рубрике: Новини

Учасники з Миколаївщини та Херсонщини - серед переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018»

3 Апреля, 2018
Редакція журналу «Охорона праці» провела засідання журі, яке визначило переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей 2018».

Переможцями стали:

І вікова група (6 – 10 років):

1 місце – Семенова Єлизавета, 10 років, м. Харків;

2 місце – Архипов Кіріл, 7 років, м. Нова Каховка, Херсонська область;Далі...

В рубрике: Новини