Збільшено розмір страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

12 Января, 2018
З 1 січня 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)».

Згідно з цим документом, що спрямований на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві, з 1 січня збільшуються страхові виплати для майже 174 тисяч зазначених осіб, а з 1 березня 2018 року страхові виплати будуть перераховані для 207 тисяч осіб.

З 1 березня встановлюється коефіцієнт перерахування страхових виплат у розмірі 1,2. Далі...

В рубрике: Новини

Вийшов у світ черговий номер журналу “Охорона праці” (№1/2018)

11 Января, 2018
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.

Пропонуємо вашій увазі статті:

Людмила Солодчук. Стигма та дискримінація працюють на ВІЛ. Про проект МОП з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці

Олег Моісеєнко. Дотримуємось чи порушуємо конвенції? Чому урізають повноваження державних інспекторів праці Далі...

В рубрике: Новини

Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» взяли участь у розслідуванні смертельного нещасного випадку

28 Декабря, 2017
ГУ Держпраці в Херсонській області розслідує смертельний нещасний випадок, який, ймовірно, пов'язаний з недбалим використанням побутового газу.

18 грудня в приватному будинку смт. Антонівка, г Херсона були виявлені двоє мешканців в несвідомому стані. Чоловік, 1964 р.н. помер, а жінка 1965 р.н. на даний момент знаходиться в лікарні у важкому стані. Згідно з висновком судмедекспертизи, в крові загиблого виявлено чадний газ. Далі...

В рубрике: Новини

Голова Держпраці взяв участь в обговоренні пріоритетних напрямів роботи профспілок у 2018 році

22 Декабря, 2017

21 грудня відбулося засідання  Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.

Розглядалися пріоритетні напрями роботи профспілок щодо забезпечення належного захисту прав працівників на безпечні і здорові умови праці у 2018 році.Далі...

В рубрике: Новини