Триває набір слухачів у групи навчання з питань охорони праці

20 Октября, 2015
Навчальний відділ Миколаївського експертно-технічного центру проводить навчання з охорони праці для працівників та спеціалістів підприємств різних форм власності, а також фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю. 
Програма занять включає вивчення Закону України «Про охорону праці», Кодексу законів про працю, організації роботи з охорони праці, загальних положень з електробезпеки, пожежної безпеки, гігієни праці, основ надання першої долікарської допомоги потерпілим, галузевих правил безпеки. Набір слухачів проводиться на постійній основі. 
Подати заявку на навчання можна за телефонами у м. Миколаїв (0512) 48-99-20; м. Херсон (0552) 38-12-47, 099-296-70-23; м. Н. Каховка (05549) 9-05-68, 050-722-34-00; м Первомайськ 095-447-0631. E-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Головний навчально-методичний центр Держпраці проводить навчання на базі Миколаївського ЕТЦ

13 Октября, 2015
Миколаївський експертно-технічний центр на постійній основі співпрацює з Головним навчально-методичним центром Держпраці. Зокрема, ГНМЦ проводить навчання для членів екзаменаційних комісій підприємств Миколаївської та Херсонської областей, з чисельністю більше 1000 працюючих, на базі навчального відділу ДП «Миколаївський ЕТЦ». При цьому, до лекцій залучаються викладачі Миколаївського експертно-технічного центру.  
Серед слухачів керівники та посадові особи таких потужних підприємств, як ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», компанія НІБУЛОН, ПАТ «Сандора», ПАТ «Миколаївгаз», МКП «Миколаївводоканал» тощо.
Навчання проводиться за основними положеннями законодавства України з охорони праці та спеціальними правилами виробничої безпеки.
Довідка. Згідно з вимогами типового положення «Про навчання з охорони праці», члени екзаменаційних комісій підприємств, чисельність яких перевищує 1000 працюючих, зобов’язані проходити навчання з питань охорони праці в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці». Телефон для довідок у м. Миколаїв: (0512) 48-99-20; e-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Миколаївський експертно-технічний центр співпрацює на довгостроковій основі з зернопереробними та промисловими підприємствами

12 Октября, 2015
ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує комплекс експертних робіт на найпотужніших підприємствах зернопереробної галузі, розташованих у Миколаївській та Херсонській областях.  
Обсяг робіт включає державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, експертне обстеження підприємств з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, контроль якості зварних з’єднань і основного металу методами руйнівного та неруйнівного контролю на об’єктах діяльності елеваторів, огляд, випробування, експертне обстеження машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки. 
Крім того, договорами передбачено проведення навчання, перевірки знань спеціалістів з охорони праці, санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища при атестації робочих місць, інформаційно-консультаційні послуги з питань виробничої безпеки тощо.
Також спеціалісти Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проводять технічне опосвідчення та експертне обстеження обладнання котелень ряду промислових підприємств Миколаївської та Херсонської областей.  Зокрема обстеженням підлягають парові та водогрійні котли.  
Комплекс робіт включає внутрішній, зовнішній огляди, експертне обстеження та гідравлічні випробування даного устаткування. Результати заносяться до паспортів котлоагрегатів з відміткою про дату проведення наступних аналогічних робіт.
Обстеження проводяться згідно з довгостроковими договорами, укладеними з підприємствами та за заявками замовників.
Довідка. Замовлення щодо обстеження котлів та посудин, що працюють під тиском можна зробити за телефонами: (0512) 58-34-17 (м. Миколаїв); (0552) 38-13-88 (м. Херсон). 
 

В рубрике: Новини

Призначено нового керівника ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці»

2 Октября, 2015
Згідно з Наказом Державної служби України з питань праці від 30 вересня 2015 року, виконуючим обов’язки директора Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» призначено Дмитра Олександровича Антіпіна. До цього новопризначений керівник працював головним інженером ДП «Миколаївський ЕТЦ».
Дмитро Антіпін закінчив Донецький індустріальний технікум за спеціальністю технік-механік (1995 р) та Донецьку національну академію будівництва та архітектури, факультет Промислове та цивільне будівництво (2014р).
Серед пріоритетних завдань, які ставить перед собою та колективом новий керівник – підвищення показників діяльності експертно-технічного центру, збільшення обсягів робіт та розширення клієнтської бази підприємства.
Довідка. Контактний телефон в.о. директора ДП "Миколаївський ЕТЦ" Д.О. Антіпіна: 099-609-70-00

В рубрике: Новини

Триває навчання та психофізіологічна експертиза працівників найпотужніших підприємств Каховського району Херсонщини

22 Сентября, 2015
Новокаховський підрозділ Міжрегіонального навчально-консультаційного центру Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці постійно співпрацює з питань навчання, психофізіологічної експертизи та реалізації нормативної літератури з такими відомими в Україні та на Херсонщині підприємствами, як Каховська філія ТОВ «АТ Каргілл», ТОВ «Новокаховський завод плавлених сирів», ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», ТОВ «Каховка Протеїн Агро» та ін.
Зокрема, навчання проводиться з питань охорони праці, правил охорони праці при виконанні робіт на висоті, галузевих правил безпеки для підприємств олійно-жирового виробництва, зі зберігання та переробки зерна, молока, виноробних підприємств тощо.
Найближчим часом планується навчання спеціалістів та працівників за новими Правилами систем газопостачання. Крім того, до початку опалювального сезону буде проведено навчання відповідальних осіб за теплове господарство закладів освіти, медицини, культури та інших підприємств Каховського району і Херсонщини в цілому.  
Серед послуг, які надає навчальний відділ Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці – проведення навчання з охорони праці та галузевих правил безпеки безпосередньо на виробництві за програмою погодженою з самим підприємством-замовником.
Також, на потужних підприємствах Каховського району регулярно проводиться психофізіологічна експертиза працівників, зайнятих у роботах з підвищеною небезпекою.
Звертаємо увагу роботодавців: якщо власник підприємства ігнорує вимоги ст.5 Закону України «Про охорону праці» та п.2.13 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, у разі нещасного випадку він ризикує залишитися сам на сам при виплаті допомоги постраждалим або їх сім’ям. Адже Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві насамперед перевіряє факт проходження постраждалим медогляду та наявності висновку психофізіологічної експертизи.
Довідка. З питань навчання спеціалістів і працівників звертайтеся за телефонами у м. Миколаїв (0512) 48-99-20; м. Херсон (0552) 38-12-47, 099-296-70-23; м. Н. Каховка (05549) 9-05-68, 050-722-34-00; м Первомайськ 095-447-0631. 
З питань психофізіологічної експертизи телефонуйте: м. Миколаїв (0512) 48-99-20; м. Херсон та м. Н.Каховка (0552) 38-12-47, 066-900-8000.
Надіслати заявку онлайн можна за адресою [email protected] (заявка подається у довільній формі). 

В рубрике: Новини