Держгірпромнагляд проводить спеціальне розслідування групового нещасного випадку на Верхньосірогозькому олійно-пресовому заводі

27 Октября, 2014

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався з двома працівниками ТОВ «Верхньосірогозький олійно-пресовий завод».

 

За попередніми даними, 26 жовтня, на силосній дільниці цеху з виробництва олії сталася пожежа з наступним вибухом всередині корпусу сушильні, яким зруйновано  цегляну стіну цеху на площі 10м2 та бетонне перекриття будівлі на площі 64м2.

 

У результаті вибуху загинув 29-річний слюсар підприємства. Другий постраждалий, 35-річний підсобний робітник, отримав травми різної тяжкості  та був госпіталізований. На той час працівники здійснювали відвантаження шроту. Відомо, що постраждалі офіційно працювали на підприємстві та перебували у робочий час на робочому місці.

 

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування, створена територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду проводить повний технічний огляд херсонських ліфтів

9 Октября, 2014

Фахівцями державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України» проводиться технічний огляд ліфтів житлового фонду обласного центру після їх капітального ремонту.  Роботи виконуються згідно укладеного договору між Миколаївським ЕТЦ та Департаментом житлово-комунального господарства Херсонської міської ради.

 

Починаючи з червня спеціалістами Центру обстежено близько 30 підіймальних механізмів. Під час обстежень першочергова увага звертається на стан обладнання та його кріплень, канатів, електричних дротів, огородження шахти, машинного приміщення.

Також перевіряється робота лебідки, дверей кабіни і шахти, пристроїв безпеки, системи керування, сигналізації та освітлення.

 

Крім того, експерти технічні проводять динамічні випробування навантаженням, що складає номінальну вантажопідйомність ліфта.

В рубрике: Новини

Колективу теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області представлено нового керівника

6 Октября, 2014

3 жовтня 2014 року відбулося офіційне представлення новопризначеного начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області Віталія Берлима.

 

У заході взяли участь начальник Управління персоналу, діловодства, контролю та спецроботи Держгірпромнагляду України Сергій Селіванов та голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Путілов.

Під час представлення Сергій Селіванов побажав від імені голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України новому керівнику та колективу теруправління спільної ефективної діяльності, спрямованої на подальше зниження в області виробничого травматизму. Губернатор Херсонщини наголосив у своєму виступі на необхідності зменшення адміністративного тиску на дрібний та середній бізнес та висловив готовність з боку обласної влади до плідної співпраці з територіальним управлінням у цьому напрямку. 

 

Зі свого боку начальник територіального управління Віталій Берлим пообіцяв, що зробить все можливе задля забезпечення ефективного функціонування відомства в області та суттєвого підвищення рівня культури охорони праці на підприємствах Херсонщини. 

 

Довідково: до призначення на посаду начальника теруправління Держгірпромнагляду Віталій Володимирович працював заступником голови правління ПАТ «Херсонгаз» - начальником відділу охорони праці та безпеки дорожнього руху.

В рубрике: Новини

Розпочато розслідування смертельного нещасного випадку з працівником МКП "Херсонелектротранс"

22 Июля, 2014

 

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався з 54-річним електромонтером контактної мережі Міського комунального підприємства "Херсонелектротранс".

 

За попередніми даними, 20 липня поточного року працівник був смертельно уражений електрострумом під час виконання аварійних робіт,  без зняття напруги, на площі 50 річчя СРСР.

 

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Відзначено 5-річчя об’єднання Миколаївського та Херсонського експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду

22 Июля, 2014

З нагоди річниці злиття підприємств, Миколаївським експертно-технічним центром проведено урочисту нараду, у якій взяли участь представники територіальних управлінь Держгірпромнагляду у Миколаївській та Херсонській областях, а також керівництво та колектив ЕТЦ.

 

Реорганізація відбулася у липні 2009 року, у розпал фінансово-економічної кризи. На той час підприємства Херсонщини суттєво скоротили обсяги виробництва, що негативно вплинуло на роботу Херсонського ЕТЦ. Миколаївській області навпаки, вдалося втримати відносну економічну стабільність. Тож, щоб зберегти ресурсний потенціал центрів, не втратити висококваліфікованих спеціалістів та забезпечити постійну, належну підтримку державного нагляду у сфері охорони праці та промислової безпеки на території обох областей, Держгірпромнаглядом України було прийнято рішення щодо приєднання Херсонського ЕТЦ до Миколаївського центру.

 

З того часу оновлений Миколаївський експертно-технічний центр не тільки продовжував стабільно працювати, а й суттєво вдосконалив свою роботу. Зокрема відкрито нові напрямки діяльності, створено філії у Новій Каховці на Херсонщині та у Первомайську Миколаївської області, підвищено якість експертних послуг.

 

Під час наради представники територіальних управлінь Держгірпромнагляду у Миколаївській та Херсонській областях відзначили ефективність науково-технічної підтримки державного нагляду з боку фахівців експертно-технічного центру, що має значний вплив на підвищення рівня промислової безпеки на підприємствах регіону.

 

У свою чергу начальник ДП «Миколаївський ЕТЦ» Геннадій Пономарьов наголосив на необхідності подальших спільних та злагоджених зусиль колективу і керівництва ЕТЦ у впровадженні та реалізації нових напрямків діяльності, спрямованих на вдосконалення роботи підприємства та підвищення професійності його працівників.

 

В рубрике: Новини