Результати роботи за 2012 рік

9 Января, 2013
Державне підприємство "Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України" за 10 місяців 2012 року виконало обсяг робіт (послуг) на суму 8930,8 ти.грн. без ПДВ, що складає 145,9% в порівнянні з плановим показником.
Середньооблікова кількість штатних працівників за 10 місяців 2012 року становить 69 осіб, в еквіваленті повної зайнятості - 66 осіб та виробничого персоналу - 50 осіб.
Середньомісячна зарплата на одного працівника в  еквівалентості повної зайнятості зросла на 36,4% в порівнянні з відповідним періодом 2011 року.
Заробітна плата працівникам виплачувалася і виплачується вчасно згідно терміну передбаченого Колективним договором.
Заборгованість перед бюджетом та іншими цільовими фондами відсутня.ДП "Миколаївський ЕТЦ" за 10 місяців 2012 року спрацювало рентабельно.

Трьох працівників ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» нагороджено медалями "Професійна слава України"

3 Января, 2013

 

У 2012 році ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» визнано одним з кращих підприємств у Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих». Експертно-технічний центр отримав статус-нагороду Підприємство року 2012.

Відповідно умовам рейтингу визначено трьох кращих працівників Центру: заступника керівника органу оцінки відповідності Ольгу Ечкалову,  експерта технічного з промислової безпеки Анатолія Насипалова та  заступника начальника відділу технічних експертиз та технічних оглядів Тетяну Цуранову.

 

Начальник Миколаївського експертно-технічного центру Держгірпромнагляду Сергій Єременко урочисто вручив кращим працівникам відзнаки - медалі "Професійна слава України" з відповідними персональними посвідченнями.

Довідково: «Ліга Кращих» — це визначення реальних лiдерiв економiки України виключно за офiцiйними даними державної статистики. Рейтингування підприємств України дозволяє на підставі статистичних цифр і фактів порівняти конкуруючих між собою юридичних осіб, визначити професіоналізм керівництва та високоефективну роботу співробітників.

 

В рубрике: Новини

Держгірпромнагляд проводить консультації у рамках Всеукраїнського тижня права

24 Декабря, 2012

У рамках  Всеукраїнського тижня права Держгірпромнагляд організовує  день консультацій  стосовно діяльності  наглядового органу.

Консультації надаватимуться фахівцями управління нормативно-правового та юридичного забезпечення  всім зацікавленим особам  26 грудня з 9.30 до 17.30 у каб.1317, або за телефоном гарячої лінії 289-30-32.

В рубрике: Новини

На Херсонщині травмовано працівника заводу з виготовлення круп і комбікормів

21 Декабря, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку з 24-річним апаратником комбікормового виробництва таврійської філії ПАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів».

20 грудня поточного року, під час виконання оглядових робіт на лінії напилення рідких ронозимів, працівник увів руку до ячейкового живильника, внаслідок чого обертаючим барабаном механізму були захоплені та затягнуті пальці його руки. Постраждалий отримав травматичну ампутацію трьох пальців правої кисті.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує спеціальна комісія теруправління Держгірпромнагляду.

В рубрике: Новини