У Херсоні внаслідок падіння з висоти тяжко травмований працівник ХДЗ «Палада»

3 Апреля, 2012

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, що стався зі слюсарем-монтажником Херсонського державного заводу «Палада», 1960 року народження.

31 березня під час виконання робіт з демонтажу труб баластного відділення №3 на доці, що будується, працівник оступився і впав з риштувань з висоти 2,5 метрів. За даними лікарів постраждалий отримав численні тяжкі травми, у тому числі хребта та ребер.

Обставини та причини нещасного випадку встановлюються спеціальним розслідуванням теруправління Держгірпромнагляду.

На Херсонському заводі гумотехнічних виробів тяжко травмовано працівника

26 Марта, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався сьогодні (26 березня) з 38-річним друкарем ПАТ "Херсонський завод гумотехнічних виробів".

Як повідомив начальник Державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці Михайло Шумський, сьогодні о 13.25, при виконанні робіт на лінії друку та лакування металу, рука працівника потрапила до механізму станка для подачі листового металу. За висновком лікарів постраждалий отримав травматичну ампутацію правого передпліччя.

Зараз на місці події працює комісія зі спеціального розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду, яка встановить остаточні обставини та причини нещасного випадку.

В рубрике: Новини

На будівництві торгово-розважального центру у Херсоні оштрафовано трьох керівників підрядних організацій

22 Марта, 2012

Під час позапланової перевірки будівництва ТРЦ «Суворовський», проведеної за зверненням одного з громадян, інспекторами теруправління Держгірпромнагляду обстежено ТОВ «Херсонский оптовий торговий дом – 02», який є замовником об’єкта будівництва та 3 підрядні організації.

Встановлено, що підрядники ПП «ЕКЛІПС БУД» (м. Дніпропетровськ) та ТК «СРІБНИЙ ДОК» (м. Миколаїв) не повідомили письмово територіальне управління Держгірпромнагляду у Херсонській області про свій намір виконувати роботи підвищеної небезпеки на об’єкті, розташованому на території Херсонської області. Керівниками цих організацій не призначено осіб, відповідальних за електробезпеку на об’єкті; небезпечні зони проведення робіт не позначені відповідними знаками безпеки та написами у встановленому порядку; працівники не в повному обсязі забезпечені індивідуальними засобами захисту, спецвзуттям та інше.

У ТОВ ПКФ «ХЕРСОНМАРКЕТІНГ» (м. Херсон) не призначено відповідальних осіб за стан охорони праці на дільницях; не створено комісію з нагляду за експлуатацією будівель та окремих видів інженерного обладнання; працівники, зайняті у роботах з підвищеною небезпекою, не пройшли стажування при прийнятті на роботу; майстер дільниці не пройшов обов’язкове чергове навчання та перевірку знань відповідних Правил.

Керівників цих підрядних організацій притягнуто до адміністративної відповідальності. Хід виконання заходів щодо усунення виявлених порушень знаходиться на контролі територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Під час перевірки будівництва на Бериславському шосе у Херсоні виявлено організаційні порушення

21 Марта, 2012

Позапланова перевірка ТОВ «Херсонбудіндустрія», що здійснює будівельні роботи на прилеглій території до будинку №12а по Бериславському шоссе у Херсоні, проведена теруправлінням Держгірпромнагляду у відповідь на скаргу одного з мешканців обласного центру, щодо недотримання на будівельному об’єкті вимог законодавства з охорони праці.

Державними інспекторами виявлено низку порушень організаційного характеру: працівники не пройшли навчання з питань охорони праці, не забезпечені захисними касками, засобами надання першої медичної допомоги тощо.

За результатами позапланового обстеження до адміністративної відповідальності притягнуто двох посадових осіб: директора та виконроба ТОВ «Херсонбудіндустрія».

В рубрике: Новини

У Херсоні під час використання газу в побуті загинув чоловік

29 Февраля, 2012

 

Територіальним управлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався у ніч з 27 на 28 лютого у літній кухні приватного помешкання Східного мікрорайону Херсона. Тіло постраждалого квартиронаймача, 1958 року народження, виявив вранці 28 лютого син господаря будинку.

У приміщенні, де мешкав загиблий встановлено газовий котел та газплиту.

За попередніми висновками інспекторів теруправління Держгірпромнагляду, висота приміщення не відповідає Правилам безпеки систем газопостачання України, державним будівельним нормам та проекту систем газопостачання. При цьому у будівлі відсутня припливно-витяжна вентиляція, мають місце грубі порушення в конструкції димової труби при наявності позитивного акту перевірки димовентканалів, виданого працівником ТОВ «Облгазстрой». Встановлено також факт самовільної заміни газового котла з грубими порушеннями правил безпеки систем газопостачання України.

Як з’ясувалося на початковій стадії розслідування, постраждалий увечері 27 лютого поставив на горизонтальну частину з’єднувального патрубка котла і димової труби своє взуття. Під його вагою слабка конструкція розпалася і продукти згоряння потрапляли безпосередньо до приміщення.

 

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановить комісія з технічного розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області.

 

В рубрике: Новини