Начальника ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» нагороджено званням «Лицар Вітчизни»

18 Июля, 2013

 

Лицарський легіон України нагородив Сергія Єременко – начальника Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» почесним званням „Лицар Вітчизни”, за високу національну гідність, патріотизм та активну участь у розбудові української держави, з посвятою до «Лицарського Легіону України».

Керівникові вручено орден „Золотий хрест честі і звитяги”, золотий іменний диплом, оригінальну іменну зброю - лицарську шаблю та нагрудний знак «Лицарський Легіон України».

 

Почесне нагородження Сергія Єременка відбулося в  урочистій атмосфері у Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці. Процедура нагородження здійснювалася генералами Збройних сил України відповідно до церемоніального протоколу - під державним прапором України з почестями військової почесної варти. На урочистостях були присутні представники влади, громадські діячі та керівники провідних підприємств України.

Довідково: «Лицарський Легіон України» - всеукраїнський патріотичний проект іміджевої програми «Лідери XXI століття», який працює на затвердження в українському суспільстві світових традицій і принципів виключно заслуженої подяки та поваги особливої категорії людей, які своїми професійними і громадянськими діями забезпечують стабільну діяльність усіх основних і стратегічно важливих державних інститутів і сфер економіки.

В рубрике: Новини

З початку року на підприємствах Херсонщини постраждали 50 працівників

10 Июля, 2013

 

Рівень виробничого травматизму на підприємствах області та напрямки наглядової діяльності, щодо його подальшого зниження обговорено під час підсумкової наради територіального управління Держгірпромнагляду.

У першому півріччі виробничий травматизм у Херсонській області дещо знизився. При виконанні службових обов’язків були травмовані 50 осіб, проти 54 за 6 місяців минулого року. Загинули на робочому місці 6 людей, тоді як за відповідний період минулого року смертельні травми отримали 7 працівників.

 

Смертельні нещасні випадки трапилися внаслідок падіння транспортного засобу (автобусу), дії рухомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів, пожежі та ДТП.

 

За результатами спеціальних розслідувань, проведених теруправлінням Держгірпромнагляду, основні причини загибелі працівників у невиконанні ними вимог інструкцій з охорони праці, порушенні безпеки руху та недотриманні вимог безпеки під час експлуатації транспортного засобу.

 

Загалом кількість травмованих на виробництві збільшилася у житлово-комунальному господарстві, газовій промисловості та машинобудуванні. На підприємствах саме цих галузей посилює сьогодні контроль теруправління Держгірпромнагляду.

 

Також серед проблемних питань, на вирішенні яких зосереджує основну увагу відомство - наявність безгосподарних енергетичних об’єктів, газопроводів та споруд на них, а також відсутність в окремих випадках власників житлових будинків, через що експлуатація цих об’єктів є небезпечною. Загрозою для працівників та оточуючих також є незадовільний технічний стан систем водопровідно-каналізаційного господарства області. Крім того, у ІІ півріччі планується посилення контролю теруправління за проведенням експертних обстежень та технічних оглядів ліфтів, які відпрацювали визначений термін експлуатації, а також удосконалення роботи з соціальними партнерами та правоохоронними органами, щодо реалізації державної політики у сфері охорони праці та охорони надр.

 

В рубрике: Новини

Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду нагороджено Державною податковою інспекцією

8 Июля, 2013

Державною податковою інспекцією у Ленінському районі м. Миколаєва Миколаївської області Державної податкової служби відзначено ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду».

 

Підприємство нагороджено Грамотою «За професіоналізм, плідну співпрацю, високий рівень податкової культури і сумлінне виконання податкових зобов’язань, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня податкової служби України».

Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду відзначається територіальними органами Державної податкової служби не вперше. Не одноразово підприємство перемагало у Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків» на регіональному рівні.

Зокрема, у квітні поточного року начальнику державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» Сергію Єременко вручено Диплом переможця Першого туру Рейтингу у сфері торгівлі та послуг в категорії «Середні підприємства».

В рубрике: Новини

У теруправлінні Держгірпромнагляду у Херсонській області відкрито додаткову «гарячу лінію»

24 Мая, 2013

«Гаряча  лінія» працює за номером телефону  (0552) 45-45-63. Її відкрито з метою вчасного реагування на пропозиції і зауваження громадян, щодо безпечної експлуатації дитячих і спортивних майданчиків, атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей.

«Гаряча лінія» працюватиме протягом проведення в області комісійних перевірок дитячих і спортивних майданчиків.

В рубрике: Новини

До Дня охорони праці державним підприємством «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» розміщено тематичні бігборди

26 Апреля, 2013

На тематичних бігбордах розміщено фото експертів підприємства під час виконання ними робіт на об’єктах, зображення підприємств, а також гасло: «Життя, родина – це багатство… Подбай про безпеку праці вчасно!»

Конструкції розташовані вздовж шосе Херсон – Миколаїв, та у Херсоні.

На початку квітня Миколаївським експертно-технічним центром спільно з теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області також було випущено тематичні бігборди, які містять фото виробничих процесів, що належать до робіт підвищеної небезпеки, зображення підприємств, дані виробничого травматизму в Україні та на Херсонщині, а також заклики до працівників та роботодавців, щодо необхідності дотримання вимог виробничої безпеки.

«Зниження виробничого травматизму та підвищення культури охорони праці, як у Миколаївській та Херсонській областях так і в цілому в Україні багато у чому залежить від інформаційно-роз’яснювальної роботи, - говорить начальник експертно-технічного центру Сергій Єременко, - Безперечно, висвітлення теми у засобах  масової інформації, круглі столи, семінари, пам’ятки та тематичні листівки відіграють важливу роль. Проте не меншу ефективність мають і зовнішні джерела інформації, зокрема бігборди. Адже саме ці носії дають змогу людині якнайчастіше згадувати про безпеку праці та необхідність берегти своє життя і здоров’я, наприклад, коли працівник або роботодавець прямує на роботу чи повертається додому, їде у справах до сусідньої області. Коротке, влучне гасло та декілька яскравих фото добре закарбовуються у пам’яті. І цілком можливо, що саме ці декілька штрихів одного дня зупинять працівника перед необачним вчинком, або ж стануть поштовхом для недбалого роботодавця  нарешті почати піклуватися про безпеку своїх працівників».

В рубрике: Новини