Подякою ДПІ відзначено ДП "Миколаївський експертно-технічний центр"

10 Июля, 2012

Нещодавно начальником Державноїподаткової інспекції у Ленінському районі міста Миколаєва Олегом Павельчуком було проведено зустріч із представниками місцевого бізнесу з нагоди професійного свята Державної податкової служби.

Після традиційної доповіді настав час оголошення найбільш сумлінних платників податків у Ленінському районі міста Миколаєва. Приємно, що подякою нагороджено Державне підприємство «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України». Подяку отримав начальник центру Сергій Миколайович Єременко. 

  

Згодом, в коментарі прес-центру територіального управління Держгірпромнагляду України, С. М. Єременко зазначив:

- Вважаю, що висока відзнака нашої кваліфікованої професійної роботи з боку державної податкової інспекції у Ленінському районі – не випадкова. Але ми добре розуміємо: подяка чи інші нагороди не надають нам ніяких пільг. А напроти – вимагають від нас ще якіснішого виконання податкового законодацтва, плідної праці по вирішенню завдань Президента та Уряду  щодо створення робочих місць, підвищення обсягів, соціальних виплат. Чергова подяка ще раз підкреслює вірність нашого курсу.

В рубрике: Новини

У Херсоні 21-річний працівник ТОВ «ФПК «Корабел» загинув від ураження електрострумом

28 Мая, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду ведеться розслідування нещасного випадку, що стався  25 травня у складському приміщенні орендованому ТОВ «ФПК «Корабел » у ПАТ Завод ім. Комінтерна.

За попередніми даними, через протікання даху під час дощу, комплектувальник складу піднявся на штабеля виробів, щоб укрити їх поліетиленовою плівкою. При цьому він торкнувся струмоведучих частин кран-балки і отримав смертельне ураження електрострумом. Також відомо, що на той  момент постраждалий був у стані алкогольного сп’яніння.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановить комісія зі спеціального розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Машиніст насосної станції Північно-Кримського каналу отримав опіки 49% тіла

4 Мая, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду ведеться спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався 1 травня поточного року на насосній станції №2 Управління Північно-Кримського каналу, в смт. Совєтський, АР Крим.

За попередніми даними, 49-річний машиніст виконував ремонтні роботи на території насосної станції. Під час використання бензину на працівникові спалахнув спецодяг. За висновком лікарів, постраждалий отримав полум’яний опік 49% тіла.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановить комісія зі спецрозслідування теруправління Держгірпромнагляду по Херсонській області.

В рубрике: Новини

Звернення Єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета з нагоди Дня охорони праці

23 Апреля, 2012

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні увага суспільства знову і знову звертається до безпеки праці, знову й знову, зважаючи на сухі цифри, що ілюструють кількість людських жертв на виробництві, ми повинні задуматись над тим, що є для кожного з нас найвищою цінністю.

Віруючу людину не може не радувати, що міжнародна спільнота сприяє переведенню економіки в «Зелене» русло. Створені Богом небеса і земля, моря і все, що наповнює їх (Исх. 20.11) повинні припинити бути об’єктом нещадної експлуатації; навпаки, кожен з людей – і роботодавці, і трудівники – повинні ставитися до оточуючого середовища бережно, розуміючи, що все навколо нас – спільне багатство не тільки нинішнього, а й прийдешніх поколінь.

Однак «зелена економіка» не може бути самоціллю. Все, що відбувається у сфері економічній, повинне служити людині, захищати її, покращувати її життя, давати можливість повністю реалізовувати всі дані Богом таланти. І немає, та й не може бути таких економічних умов і обставин, заради яких могли б приноситися в жертву людські життя.

Ми розглядаємо турботу про охорону праці в загальному контексті поваги до Богоподібної людської особистості. Ми невтомно закликаємо всіх, хто має до цього відношення, сприяти тому, щоб праця була для людини безпечною. Ми молимося про благопоспішення усіх, хто оберігає життя і здоров’я кожного трудівника.

У світлі Воскресіння Христового особливо ясно уявляється важливість і цінність кожної людської особистості, адже заради кожного з людей воскрес Христос. І я, вітаючи вас, сердечно вітаю усіх з найвеличнішою подією людської історії, закликаю благословення Переможця смерті на всіх, працюючих на ниві охорони праці!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

З любов’ю во Христі,

+ Філарет

Єпископ Ново каховський і Генічеський

В рубрике: Новини