У Херсоні тяжко травмовано працівника будівельної компанії

5 Марта, 2013

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 5 березня з 21-річним майстром формувального пресу ПАТ «Таврійська будівельна компанія», у м. Херсон.

За попередніми даними, під час очищення формувального пресу працівник отримав травму нижніх кінцівок. Постраждалого було доставлено до лікарні, де проведено ампутацію ніг.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясує комісія зі спецрозслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду.

В рубрике: Новини

Водій ТОВ «Іксора» загинув під колесами автобуса

22 Февраля, 2013

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 20 лютого з водієм автобусу ТОВ «Іксора».

За попередніми даними, під час прямування маршрутом Херсон-Олександрівка на автобусі стався розрив резинової обійми підвісного підшипника. Знаходячись в с. Станіслав Білозерського району водій автобусу, який мешкає в цьому селі, заїхав на власне подвір'я, щоб самостійно відремонтувати несправність. Під час ремонту (демонтаж карданного валу) з порушеннями норм безпеки виконання таких робіт,  автобус покотився та наїхав на водія, внаслідок чого той помер на місці події.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясує комісія зі спецрозслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду.

В рубрике: Новини

На Кіровоградщині загинув працівник Новокаховського заводу плавлених сирів

20 Февраля, 2013

За даними теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області, 19 лютого на трасі біля м. Кіровоград постраждали двоє працівників ПАТ «Новокаховський завод плавлених сирів», з Херсонщини.

За попередніми даними, під час ночівлі, з 18 на 19 лютого, у кабіні службового вантажного автомобіля МАЗ сталася пожежа. В результаті 26-річний контролер контрольно-перепускного пункту підприємства загинув, 56-річний водій отримав опіки і був госпіталізований. Працівники перебували у відрядженні.

Детальні обставини та причини нещасного випадку буде з’ясовано під час спеціального розслідування.

В рубрике: Новини

На Херсонщині від вибуху газоповітряної суміші постраждала жінка

18 Февраля, 2013

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування нещасного випадку, що стався у с. Нова Кубань, Великоолександрівського району.

16 лютого у приміщенні кухні приватного житлового будинку стався вибух газоповітряної суміші, в результаті якого жінка, 1959 року народження, отримала опіки І-ІІ ступенів. На даний час відомо, що в помешканні було встановлене газобалонне обладнання та газова плита ПГ-4.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясує комісія з розслідування нещасного випадку.

В рубрике: Новини

Причина смерті двох людей на Херсонщині – отруєння чадним газом

5 Февраля, 2013

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався в ніч з 2 на 3 лютого з двома мешканцями приватного будинку у селищі Степанівка, на Херсонщині.

Чоловік 1987 року народження та жінка 1990 року народження винаймали двоповерховий будинок з 1 лютого поточного року. Постраждалих було знайдено мертвими на першому поверсі, жінку – у ванній кімнаті, чоловіка – на сходах, що ведуть на другий поверх. За даними судмедекспертизи люди отруїлися чадним газом.

Будинок газифіковано природним газом. У помешканні наявні газплита, димохідний котел та проточний газовий водонагрівач.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку буде встановлено під час розслідування.

В рубрике: Новини