Трьох працівників ДП «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» нагороджено медалями "Професійна слава України"

3 Января, 2013

 

У 2012 році ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» визнано одним з кращих підприємств у Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих». Експертно-технічний центр отримав статус-нагороду Підприємство року 2012.

Відповідно умовам рейтингу визначено трьох кращих працівників Центру: заступника керівника органу оцінки відповідності Ольгу Ечкалову,  експерта технічного з промислової безпеки Анатолія Насипалова та  заступника начальника відділу технічних експертиз та технічних оглядів Тетяну Цуранову.

 

Начальник Миколаївського експертно-технічного центру Держгірпромнагляду Сергій Єременко урочисто вручив кращим працівникам відзнаки - медалі "Професійна слава України" з відповідними персональними посвідченнями.

Довідково: «Ліга Кращих» — це визначення реальних лiдерiв економiки України виключно за офiцiйними даними державної статистики. Рейтингування підприємств України дозволяє на підставі статистичних цифр і фактів порівняти конкуруючих між собою юридичних осіб, визначити професіоналізм керівництва та високоефективну роботу співробітників.

 

В рубрике: Новини

Держгірпромнагляд проводить консультації у рамках Всеукраїнського тижня права

24 Декабря, 2012

У рамках  Всеукраїнського тижня права Держгірпромнагляд організовує  день консультацій  стосовно діяльності  наглядового органу.

Консультації надаватимуться фахівцями управління нормативно-правового та юридичного забезпечення  всім зацікавленим особам  26 грудня з 9.30 до 17.30 у каб.1317, або за телефоном гарячої лінії 289-30-32.

В рубрике: Новини

На Херсонщині травмовано працівника заводу з виготовлення круп і комбікормів

21 Декабря, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку з 24-річним апаратником комбікормового виробництва таврійської філії ПАТ «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів».

20 грудня поточного року, під час виконання оглядових робіт на лінії напилення рідких ронозимів, працівник увів руку до ячейкового живильника, внаслідок чого обертаючим барабаном механізму були захоплені та затягнуті пальці його руки. Постраждалий отримав травматичну ампутацію трьох пальців правої кисті.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує спеціальна комісія теруправління Держгірпромнагляду.

В рубрике: Новини

На Херсонщині через необережне використання побутового газу постраждали 17 осіб

17 Декабря, 2012

 

У Херсонській області з початку 2012 року зареєстровано 8 нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті, внаслідок яких постраждало 17 осіб, у тому числі 5 - смертельно і 12 людей травмовано.

Чотири з восьми нещасних випадків сталися у багатоквартирних будинках, решта у приватних помешканнях.

Серед характерних причин отруєнь мешканців побутовим газом залишається порушення вимог безпеки під час монтажу та експлуатації побутових газових приладів, а саме їх самовільне встановлення, використання не за призначенням тощо. Як зазначають в теруправлінні Держгірпромнагляду, провина у цьому не тільки абонентів, а й працівників житлових та обслуговуючих організацій.

Задля недопущення подальшого зростання травматизму серед користувачів блакитного палива теруправлінням Держгірпромнагляду спільно з іншими наглядовими, контролюючими організаціями та місцевою владою у жовтні проведено місячник безпечного використання газу в побуті. Це дозволило виявити найактуальніші проблеми у даній сфері та посилити роботу над їх вирішенням.

 

Також за ініціативи теруправління Держгірпромнагляду службами ПАТ «Херсонгаз», спільно з житлово-експлуатаційними організаціями та власниками багатоквартирних житлових будинків, складаються переліки проблемних об’єктів (абонентів), які можуть створити потенційну загрозу виникнення аварій (не допускають до власних приміщень для проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкових систем газопостачання; соціально непередбачувані; недієздатні; особи похилого віку), та пропонується замінити газові прилади на електричні.

В рубрике: Новини

З початку року при виконанні службових обов’язків на Херсонщині загинули 9 працівників

12 Декабря, 2012

Виробничий травматизм на Херсонщині продовжує знижуватись. Так, за 11 місяців поточного року при виконанні трудових обов’язків постраждало 102 особи, проти 139 у 2011 році, що на 37 осіб або майже на 27% менше, ніж минулого року.

За результатами спеціальних розслідувань, проведених теруправлнінням Держгірпромнагляду,  9 одиночних нещасних випадків із смертельним наслідком визнано пов’язаними з виробництвом. За 11 місяців минулого року на виробництві загинули 10 працівників.

Троє з дев’яти працівників загинули у результаті ДТП, двоє – внаслідок пожежі, двоє від ураження електрострумом, ще двоє від падіння під час пересування та ураження блискавкою.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість випадків смертельного травматизму збільшилась в машинобудуванні, котлонагляді, деревообробці та житлово-комунальному господарстві.

В рубрике: Новини