Машиніст насосної станції Північно-Кримського каналу отримав опіки 49% тіла

4 Мая, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду ведеться спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався 1 травня поточного року на насосній станції №2 Управління Північно-Кримського каналу, в смт. Совєтський, АР Крим.

За попередніми даними, 49-річний машиніст виконував ремонтні роботи на території насосної станції. Під час використання бензину на працівникові спалахнув спецодяг. За висновком лікарів, постраждалий отримав полум’яний опік 49% тіла.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановить комісія зі спецрозслідування теруправління Держгірпромнагляду по Херсонській області.

В рубрике: Новини

Звернення Єпископа Новокаховського і Генічеського Філарета з нагоди Дня охорони праці

23 Апреля, 2012

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні увага суспільства знову і знову звертається до безпеки праці, знову й знову, зважаючи на сухі цифри, що ілюструють кількість людських жертв на виробництві, ми повинні задуматись над тим, що є для кожного з нас найвищою цінністю.

Віруючу людину не може не радувати, що міжнародна спільнота сприяє переведенню економіки в «Зелене» русло. Створені Богом небеса і земля, моря і все, що наповнює їх (Исх. 20.11) повинні припинити бути об’єктом нещадної експлуатації; навпаки, кожен з людей – і роботодавці, і трудівники – повинні ставитися до оточуючого середовища бережно, розуміючи, що все навколо нас – спільне багатство не тільки нинішнього, а й прийдешніх поколінь.

Однак «зелена економіка» не може бути самоціллю. Все, що відбувається у сфері економічній, повинне служити людині, захищати її, покращувати її життя, давати можливість повністю реалізовувати всі дані Богом таланти. І немає, та й не може бути таких економічних умов і обставин, заради яких могли б приноситися в жертву людські життя.

Ми розглядаємо турботу про охорону праці в загальному контексті поваги до Богоподібної людської особистості. Ми невтомно закликаємо всіх, хто має до цього відношення, сприяти тому, щоб праця була для людини безпечною. Ми молимося про благопоспішення усіх, хто оберігає життя і здоров’я кожного трудівника.

У світлі Воскресіння Христового особливо ясно уявляється важливість і цінність кожної людської особистості, адже заради кожного з людей воскрес Христос. І я, вітаючи вас, сердечно вітаю усіх з найвеличнішою подією людської історії, закликаю благословення Переможця смерті на всіх, працюючих на ниві охорони праці!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС!

З любов’ю во Христі,

+ Філарет

Єпископ Ново каховський і Генічеський

В рубрике: Новини

У Херсоні двоє людей загинули при використанні «колонки-вбивці»

12 Апреля, 2012

Теруправлінням Держгірпромнагляду розпочато технічне розслідування нещасного випадку, що стався у Херсоні з двома мешканцями багатоквартирного будинку.

Тіла 30-річного чоловіка та 25-річної жінки, виявлено 11 квітня.

Серед можливих причин нещасного випадку розглядається версія отруєння чадним газом, оскільки у приміщенні кухні виявлено самовільно встановлену бездимохідну газову колонку турецького виробництва DEMRAD.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку, а також де, коли і ким був придбаний небезпечний водонагрівач встановить комісія з технічного розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду.

Нагадаємо, використання бездимохідних  газових колонок іноземного виробництва на території нашої держави заборонено постановою Головного санітарного лікаря України, оскільки під час їх експлуатації продукти неповного згоряння потрапляють до приміщення у великій кількості і мають високу концентрацію. Експлуатація подібного газового обладнання неодноразово призводила до отруєнь людей. Тільки на Херсонщині до виходу Постанови, протягом 2008 – 2009 років сталося 9 нещасних випадків, під час користування бездимохідними водонагрівачами іноземного виробництва. При цьому постраждало 20 осіб, з них 6 – загинули.

В рубрике: Новини

На Херсонщині згорів охоронець хлібоприймального підприємства

10 Апреля, 2012

Територіальним управлінням Держгірпромгаляду ведеться спеціальне розслідування нещасного випадку з охоронцем Качкарівського хлібоприймального підприємства, що у Бериславському районі Херсонщини.

Обгоріле тіло 21-річного працівника знайдено вранці 5 квітня, на електричній плиті у приміщенні для охоронців. На даний час відомо, що о 2-й годині ночі на місце чергування виїжджала оперативна перевірка підприємства – охоронець ніс зміну у встановленому порядку.   

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановлює комісія зі спеціального розслідування, створена теруправлінням Держгірпромнагляду.

В рубрике: Новини