Внаслідок ДТП на Херсонщині загинули троє дорожніх робітників

12 Сентября, 2011

    

  Управлінням Держгірпромнагляду розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 10 вересня з працівниками філії «Білозерський райавтодор» ДП «Херсонський облавтодор».

Дорожньо-транспортна пригода сталася на 63 км+500м автодороги Мар’янське  – Берислав, у Херсонській області. Водій автомобіля «ГАЗ-32213 ПЕ», рухаючись в напрямку м. Берислав, не врахував дорожні умови, не впорався з керуванням та збив трьох робітників філії «Білозерський райавтодор» – 1978р.н., 1976р.н. та 1964р.н., які виконували дорожні роботи, після чого скоїв наїзд на асфальтоукладник «SUPER-1603».

 

Внаслідок пригоди двоє робітників загинули на місці, ще один помер в лікарні. Водій автомобіля  ГАЗ-32213 ПЕ отримав тілесні ушкодження.

Місце скоєння ДТП було облаштоване тимчасовими знаками та огороджувальними інженерними засобами місця проведення робіт, згідно затвердженої схеми організації дорожніх робіт в місці їх проведення, організовано об’їзд по одній смузі руху. Дорожні робітники працювали у спецодязі, з використанням сигнальних жилетів та засобів індивідуального захисту.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування управління Держгірпромнагляду по Херсонській області.

В рубрике: Новини

На Херсонщині посилено нагляд за травмонебезпечними галузями виробництва

9 Августа, 2011

У першому півріччі поточного року на Херсонщині під час виконання службових обов'язків загинули п’ятеро людей, тоді як у відповідному періоді минулого року смертельні травми отримали три працівника. Загальна кількість травмованих на підприємствах Херсонщини становить 60 осіб - на 2 більше, порівняно з I півріччям 2010 року.

Враховуючи зростання виробничого травматизму, у другому півріччі поточного року інспекторами управління посилено роботу з виявлення порушень в організації виробництва які становлять найбільший ризик для безпеки працівників. Серед них конструктивні недоліки засобів виробництва, порушення вимог безпеки при експлуатації обладнання, порушення трудової і виробничої дисципліни; незадовільне функціонування, недосконалість системи управління охороною праці на підприємстві; незастосування засобів індивідуального захисту тощо.

Також серед пріоритетних напрямків роботи управління у 2011 році -

посилення державного нагляду за станом промислової безпеки та охорони праці на підприємствах з високим ступенем ризику та у галузях, де відбулося зростання виробничого травматизму: АПК, соціально-культурній сфері та будівництві.

Рівень смертельного травматизму при використанні газу в побуті знизився: 1 людина проти 3 в I півріччі 2010 року. Загальна кількість постраждалих через необережне використання «блакитного палива» також зменшилася і склала 3 людини проти 12 за відповідний період минулого року.

 

Основними причинами цих нещасних випадків залишаються порушення вимог безпеки при монтажі та експлуатації побутових газових приладів, а саме їх самовільне встановлення і використання не за призначенням.

Тенденція до зниження свідчить про дієвість обраної стратегії об'єднання зусиль наглядових, контролюючих організацій та місцевої влади. Разом з тим, заходи всебічного та системного контролю за використанням "блакитного палива" потребують підсилення, оскільки головна мета на сьогодні - повне подолання проблеми.

В рубрике: Новини

В результаті падіння з висоти загинув працівник Херсонського підприємства “Ірбіс”

10 Мая, 2011

Нещасний випадок стався 7 травня поточного року на території підприємства Миронівські теплоелектромережі ПАТ „Донецьктеплоенерго”, у Донецькій області.

Під час виконання ремонту покрівлі котельного відділення, 51-річний майстер будівельних робіт ТОВ „Ірбіс” (Херсонська область) впав з висоти близько 40 метрів, в результаті чого отримав смертельні травми.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку встановлює комісія зі спеціального розслідування теруправління Держгірпромнагляду по Донецькій області. Якщо буде підтверджено зв’язок даного випадку з виробництвом – його візьме на облік управління Держгірпромнагляду по Херсонській області. 

 

Прес-центр

В рубрике: Новини

Ветеранів Великої Вітчизняної вшанували представники управління Держгірпромнагляду по Херсонській області та ДП „Миколаївський ЕТЦ”

10 Мая, 2011

9 травня колективи управління та експертно-технічного центру Держгірпромнагляду, разом з ветеранами, представниками місцевих органів влади, наглядових та контролюючих організацій області взяли участь в урочистій ході та святковому мітингу, присвяченим Дню Перемоги.

Після мітингу керівники обох організацій здійснили урочисте покладання квітів до Вічного вогню, на знак пошани і вдячності тим, хто власним життям виборював мир для нащадків.

По завершенні урочистостей колективи управління та експертно-технічного центру спілкувалися та вшановували ветеранів Великої Вітчизняної, дітей війни, вдів загиблих воїнів, які вижили у ті страшні часи і сьогодні святкують Перемогу разом з дітьми, онуками та правнуками. 

                                                                                             Прес-центр

В рубрике: Новини