За попередніми даними, баржу, що затонула на Херсонщині, затопило хвилею

2 Декабря, 20101 комментарий »

Управлінням Держгірпромнагляду по Херсонській області ведеться спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався 30 листопада з трьома працівниками Херсонського лісомисливського господарства. За попередніми даними, під час буксирування по Дніпру, поблизу села Токарівка, баржу, навантажену трельовочним трактором та лісом затопило хвилею. Йдучи під воду, баржа затягла за собою буксирувальний катер.

Працівники, які перебували на катері стрибнули у воду. Двох з них врятували рибалки, пошуки третього – 1972 року народження тривають. На сьогодні водолазами знайдено баржу і буксиру вальний катер.

Зараз інспекторами управління Держгірпромнагляду перевіряється факт дотримання адміністрацією та постраждалими необхідних вимог безпеки при виконанні даних робіт.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені в ході розслідування.

                                                                                               Прес-центр

Розпочато спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку з охоронцем Горностаївського автотранспортного підприємства

2 Декабря, 2010

За даними інспекторів управління Держгірпромнагляду, 1 грудня охоронця Горностаївського АТП №16547, 1962 року народження, знайдено мертвим   у приміщенні охорони. За словами очевидців, на той момент кімната була наповнена димом. На місці події виявлено залишки спиртних напоїв.

Комісія зі спеціального розслідування розглядає як одну з можливих причин – отруєння чадним газом, внаслідок паління у ліжку, яке знаходилося у приміщенні.

Остаточні результати стануть відомі по завершенні спеціального розслідування управління Держгірпромнагляду та висновків судмедекспертизи. Відомо, що постраждалий мав на утриманні двох дітей.

Прес-центр

В рубрике: Новини

Питання конфлікту інтересів, передбачених Антикорупційним законодавтвом, розглянуто під час семінарського заняття з експертами технічними Миколаївського ЕТЦ Держгірпромнагляду

2 Декабря, 2010
    Зокрема обговорено загальні вимоги до поведінки осіб, якими вони повинні керуватися під час виконання своїх службових обов’язків, відповідно до Антикорупційного законодаства. 

    Також під час заняття йшлося про шляхи попередження адміністрацією центру ситуацій, під час яких особиста зацікавленість експертів може призвести до конфлікту інтересів та заподіяти шкоду законним інтересам громадян, організацій і держави в цілому. 

    Увагу експертів акцентовано на необхідності обов’язкового інформування адміністрації ЕТЦ у письмовій формі про конфлікт інтересів, що виник, або може виникнути, задля оперативного попередження або врегулювання ситуації, у тому числі шляхом відсторонення працівника від займаної посади. Тому кожен експерт зобов’язаний вживати усіх можливих заходів, задля недопущення подібних випадків.

    Якщо все ж буде виявлено особисту зацікавленість працівника під час виконання службових обов’язків та при виникненні конфлікту інтересів, винний притягуватиметься до відповідальності згідно чинного законодавства.

Прес-центр

В рубрике: Новини

У Миколаївському експертно-технічному центрі Держгірпромнагляду відбулась нарада, присвячена попередженню корупційних діянь з боку працівників підприємства

2 Декабря, 2010
    Контроль за виконанням Антикорупційного законодавства у Миколаївському ЕТЦ посилюється. Таку інформацію доведено до відома керівників структурних підрозділів підприємства, які взяли участь у нараді.

     Зокрема висвітлено поняття корупції, корупційного правопорушення, неправомірної вигоди, суб’єктів, яких можна притягти до відповідальності за корупційні прояви.

     Також до відома учасників було доведено обмеження, спрямовані на запобігання та протидію корупції, зокрема щодо прийняття особистих подарунків, та розглянуто питання відповідальності за дані правопорушення, найбільш небезпечні з яких мають кримінальний характер – корупційні злочини.

    На виконання Антикорупційного законодавства у Миколаївському ЕТЦ розроблено систему заходів, спрямованих на попередження або вчасне виявлення проявів корупції з боку працівників підприємства.

Прес-центр 

В рубрике: Новини

Питання обмеження щодо одержання подарунків на підставі Антикорупційного законодавства обговорено у Миколаївському експертно-технічному центрі Держгірпромнагляду

1 Декабря, 2010
    У обговоренні взяли участь адміністрація та колектив центру. Увагу учасників акцентовано на відповідних вимогах Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції” та стандартах, передбачених низкою міжнародних документів, які зобов’язалась виконувати наша держава. 

Зокрема зазначалося, що посадовець не має права вимагати або приймати подарунки та інші вигоди для себе, своєї сім’ї, родичів та знайомих. Однак це не стосується загальноприйнятої гостинності або дрібних подарунків.

    Обмеження щодо отримання працівниками державної організації подарунків обумовлені також необхідністю забезпечення довіри до організації з боку замовників, впевненості щодо справедливості та неупередженості посадових осіб даного підприємства.

    У своєму виступі начальник Миколаївського експертно-технічного центру Сергій Єременко наголосив: „У будь-якому випадку слід відмовитися від прийняття подарунка, якщо це може поставити під сумнів доброчесність наших працівників або нашого підприємства, неупередженість та безсторонність прийнятих нами рішень”.

    Водночас було зазначено, що є ситуації, у яких подарунки не виходять за межі закону. Зокрема, якщо вони надаються працівникові органом виконавчої влади чи місцевого самоврядування як відзнака або заохочення за успіхи у професійній діяльності.

    Одержання ж особистого дарунка на порушення вимог закону, є адміністративним правопорушенням, яке тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією одержаного подарунка.

Прес-центр

В рубрике: Новини