Держгірпромнагляд проводить спеціальне розслідування групового нещасного випадку на Верхньосірогозькому олійно-пресовому заводі

27 Октября, 2014 adminПереглядів: 936

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався з двома працівниками ТОВ «Верхньосірогозький олійно-пресовий завод».

 

За попередніми даними, 26 жовтня, на силосній дільниці цеху з виробництва олії сталася пожежа з наступним вибухом всередині корпусу сушильні, яким зруйновано  цегляну стіну цеху на площі 10м2 та бетонне перекриття будівлі на площі 64м2.

 

У результаті вибуху загинув 29-річний слюсар підприємства. Другий постраждалий, 35-річний підсобний робітник, отримав травми різної тяжкості  та був госпіталізований. На той час працівники здійснювали відвантаження шроту. Відомо, що постраждалі офіційно працювали на підприємстві та перебували у робочий час на робочому місці.

 

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовує комісія зі спеціального розслідування, створена територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS