Держгірпромнагляд розслідував нещасний випадок з працівниками Херсонського морського торговельного порту

3 Февраля, 2015 adminПереглядів: 1148
Теруправлінням Держгірпромнагляду завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 20 грудня на Державному підприємстві «Херсонський морський торговельний порт». Внаслідок падіння з висоти постраждали двоє докерів-механізаторів підприємства, 1963 та 1956 років народження. 
Того дня у порту проводилося відвантаження шроту соняшника з трюму баржі. На момент нещасного випадку двоє працівників знаходились на кришці №2 бункеру зі шротом, яка при піднятті краном сусідньої кришки зірвалась і разом з докерами впала в трюм з висоти близько 5 метрів.  Вага кожної кришки складає понад 4 тонни. Постраждалі були доставлені до лікарні із закритими черепно-мозковими травмами та численними переломами. 
Як з’ясувалося під час розслідування, кришка № 3, яку піднімав кран, була закріплена лише трьома стропами, четвертий строп був зафіксований на кришці №2, на якій стояли потерпілі, що й призвело до її зсуву та падіння в трюм баржі разом з людьми. 
Причини комісія зі спецрозслідування вбачає у порушенні учасниками робіт технологічного процесу, недотриманні інструкцій з охорони праці при виконанні вантажних операцій та в особистій необережності потерпілих.  
Нещасний випадок визнано пов'язаним з виробництвом, оскільки він стався  під час виконання докерами-механізаторами трудових обов’язків у робочий час та на робочому місці.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS