Держгірпромнагляд розслідує смертельний нещасний випадок з екіпажем судна СМБ-40 «Генічанин»

17 Ноября, 2014 adminПереглядів: 943

 

Теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області розпочато спеціальне розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками на маломірному судні МБ-40 «Генічанин», з 43-річним капітаном та двома матросами, 42-х та 58-ми років.  Постраждалі були працівниками колективного підприємства «Генічеський рибколгосп «Ревхвиля», зареєстрованого у місті Макіївка Донецької області.

Нещасний випадок стався 7 листопада поточного року, проте офіційне повідомлення від підприємства направлене до теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області з тижневим запізненням, що є порушенням Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві.

За попередніми даними, 6 листопада бригада, згідно з рейсовим завданням, вийшла на промисловий вилов піленгасу в Утлюцький лиман (басейн Азовського моря). За словами рибалок, які перебували поряд з місцем промислу СМБ-40 «Генічанин», увечері судно стало на якір поблизу Бірючого острова, проте вранці не розпочало роботу. Піднявшись на борт, рибалки виявили у кубрику екіпаж без ознак життя. Працівники швидкої медичної допомоги, що прибули за викликом, констатували смерть усіх трьох постраждалих.

Під час візуального огляду судна жодних пошкоджень його корпусу виявлено не було. Разом з тим з’ясовано, що на борту був самовільно встановлений заборонений для такого типу суден прилад для обігріву типу «Буржуйка».

Однією з попередніх версій, що розглядаються спеціальною комісією теруправління Держгірпромнагляду, є необережне поводження з виявленим опалювальним обладнанням, внаслідок чого екіпаж отруївся чадним газом.

Остаточні обставини та причини групового нещасного випадку з’ясовуються.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS