До Дня охорони праці державним підприємством «Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду» розміщено тематичні бігборди

26 Апреля, 2013 adminПереглядів: 1877

На тематичних бігбордах розміщено фото експертів підприємства під час виконання ними робіт на об’єктах, зображення підприємств, а також гасло: «Життя, родина – це багатство… Подбай про безпеку праці вчасно!»

Конструкції розташовані вздовж шосе Херсон – Миколаїв, та у Херсоні.

На початку квітня Миколаївським експертно-технічним центром спільно з теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області також було випущено тематичні бігборди, які містять фото виробничих процесів, що належать до робіт підвищеної небезпеки, зображення підприємств, дані виробничого травматизму в Україні та на Херсонщині, а також заклики до працівників та роботодавців, щодо необхідності дотримання вимог виробничої безпеки.

«Зниження виробничого травматизму та підвищення культури охорони праці, як у Миколаївській та Херсонській областях так і в цілому в Україні багато у чому залежить від інформаційно-роз’яснювальної роботи, - говорить начальник експертно-технічного центру Сергій Єременко, - Безперечно, висвітлення теми у засобах  масової інформації, круглі столи, семінари, пам’ятки та тематичні листівки відіграють важливу роль. Проте не меншу ефективність мають і зовнішні джерела інформації, зокрема бігборди. Адже саме ці носії дають змогу людині якнайчастіше згадувати про безпеку праці та необхідність берегти своє життя і здоров’я, наприклад, коли працівник або роботодавець прямує на роботу чи повертається додому, їде у справах до сусідньої області. Коротке, влучне гасло та декілька яскравих фото добре закарбовуються у пам’яті. І цілком можливо, що саме ці декілька штрихів одного дня зупинять працівника перед необачним вчинком, або ж стануть поштовхом для недбалого роботодавця  нарешті почати піклуватися про безпеку своїх працівників».

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS