Досліджено фактори виробничого середовища для атестації робочих місць на одному з підприємств з переробки сільгосппродукції

8 Июня, 2016 adminПереглядів: 924
Нещодавно спеціалістами санітарної лабораторії Миколаївського ЕТЦ проведено дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць на одному з найбільших підприємств України з переробки та консервації сільськогосподарської плодоовочевої продукції.
Роботи виконувалися згідно з Постановою Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року №442 «Про проведення атестації робочих місць за умовами праці». 
Серед основних спеціальностей, за якими проводилися дослідження – електрогазозварювальники, слюсарі з експлуатації та ремонту газового обладнання, оператори котельної, слюсарі контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, інженери-лаборанти з контролю виробництва, мікробіологи тощо.
Першочергова увага при цьому зверталася на  наявність шкідливих хімічних речовин, пилу-аерозолю, вібрації, шуму, мікроклімату, освітлюваності, важкості та напруженості трудового процесу на робочому місці.
Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць  звертайтеся до  санітарної лабораторії Миколаївського ЕТЦ: 73011, м. Херсон - 11, вул. Робоча, 82-А, тел./факс:(0552) 38-13-88, 38-12-46, 050-552-62-60 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS