Досліджено фактори виробничого середовища у Миколаївському відділенні пивоварної компанії міжнародного значення

16 Августа, 2016 adminПереглядів: 1041

Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці продовжує виконувати роботи у Миколаївському відділенні однієї з найвідоміших пивоварних компаній у світі, в рамках довгострокового договору.

 

 

Так, фахівцями санітарної лабораторії ЕТЦ досліджено небезпечні та шкідливі фактори виробничого середовища, з метою атестації робочих місць водія-навантажувача, слюсаря-ремонтника, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженера-електроніка, апаратника обробки зерна тощо.

 

 

Спеціалісти лабораторії, за допомогою спеціального обладнання, провели вимірювання рівня шкідливих хімічних речовин, зокрема оксиду вуглецю; дослідження мікроклімату, а саме температури, вологості, швидкості руху повітря; а також вібрації, шуму, важкості та напруженості трудового процесу.

За результатами санітарно-гігієнічних досліджень компанії буде видано відповідні протоколи.

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць  можна звернутися за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: xfnetc@ukr.net, papkristina@mail.ru.

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS