Досліджено фактори виробничого середовища у стивідорній компанії

19 Января, 2017 adminПереглядів: 753
Фахівці санітарної лабораторії ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» дослідили фактори виробничого середовища у транспортній стивідорній компанії м. Миколаїв.

Обстеженню підлягали робочі місця операторів ліній у виробництві харчової продукції в цехах підготовки та екстракції, начальника та заступника начальника виробництва, оператора котельні на твердому мінеральному паливі.

Спеціалісти санлабораторії Миколаївського ЕТЦ провели вимірювання мікроклімату у виробничих приміщеннях, рівня шуму, вібрації, шкідливих хімічних речовин, таких як пил рослинного і тваринного походження. Також досліджено важкість та напруженість трудового процесу за даними професіями.

Результати дослідження факторів виробничого середовища будуть використані роботодавцем для подальшого проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємстві.

З питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів для проведення атестації робочих місць звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected], [email protected]

Довідка: Портовий оператор (стивідорна компанія) - суб'єкт господарювання, що здійснює експлуатацію морського терміналу, проводить вантажно-розвантажувальні роботи, обслуговування та зберігання вантажів, обслуговування суден і пасажирів, а також інші пов'язані з цим види господарської діяльності.

Закон від 17.05.2012р. №4709-VI "Про морські порти України"

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS