ДП «Миклаївський ЕТЦ» виконує роботи на одному з лідерів вітчизняного машинобудування

2 Февраля, 2018 adminПереглядів: 503
Фахівці санітарної лабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проводять санітарно-гігієнічні дослідження умов праці на металургійному машинобудівному підприємстві Херсонщини, відомому на українському на міжнародному ринках.

 

Завдання фахівців ЕТЦ полягає у проведенні лабораторних обстежень умов праці робочих місць плавильника, старшого плавильника, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, водія навантажувача, машиніста крана, електрозварника ручного зварювання, слюсаря із складання металевих конструкцій, сортувальника-складальника брухту та відходів металу.

Так, проводяться дослідження мікроклімату, а саме температури та вологості на робочих місцях, повітря робочої зони, шумового навантаження, важкості та напруженості праці. За результатами виконаних робіт підприємству-замовнику будуть видані відповідні протоколи.

З питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів виробничого середовища звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected]

 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS