ДП “Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду” визнано Державним підприємством року

11 Января, 2011 adminПереглядів: 5695

Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнгаляду визнано одним з найкращих державних пдприємств 2010 року у Національному  бізнес-рейтингу, за основним видом діяльності “Технічні випробування та дослідження”.

За результатами ранжування понад 300 000 підприємств України за офіційними даними Державної статистики, центр посів дванадцяте місце в Україні за критеріями: “Обсяг реалізованої продукції”, “Заробітна плата”, “Чистий прибуток”, “Продуктивність праці”.

Підприємство нагороджено Національним сертифікатом та відзнакою “Державне підприємство року”.

          

Начальнику Миколаївського ЕТЦ Сергію Єременку вручено Національний сертифікат „Державний керівник року” та орден “Статус-нагорода “Професіонал галузі”.

                 

Коментуючи отримання високого визнання роботи центру, Сергій Миколайович зазначив:

- Діяльність нашого підприємства спрямована, в першу чергу, на технічну підтримку державного нагляду з промислової безпеки та охорони праці на виробництвах Миколаївської та Херсонської областей. Зростання показників, за якими відбувалося ранжування, здебільшого вдалося досягти завдяки об’єднанню у 2009 році Миколаївського та Херсонського експертно-технічних центрів.  

У той час, на виробництвах Херсонщини відбувалося зниження обсягів робіт, скорочення робочих місць, призупинення виробничих процесів. Звичайно, це негативним чином вплинуло на роботу Херсонського експертно-технічного центру. Підприємства ж Миколаївської області навпаки, почали активно виходити з кризи. І державний нагляд за промисловою безпекою та охороною праці Миколаївщини потребував посилення науково-технічної підтримки. Тож саме наполеглива спільна робота з управлінням Держгірпромнагляду по Миколаївській області та об’єднання двох експертно-технічних центрів дозволили нам, у розпал економічної кризи, не тільки зберегти цінний науково-технічний кадровий потенціал обох центрів, а й збільшити обсяги робіт оновленого підприємства.

Зараз ми продовжуємо активно розвиватися, нарощувати обсяги робіт, відкривати нові напрямки. Сьогодні  споживачами послуг підприємства є близько 4000 суб’єктів господарювання різних форм власності. Центр продовжує плідно співпрацювати з управліннями Держгірпромнагляду і Миколаївської і Херсонської областей. Адже ми – єдина державна система, головне призначення якої – убезпечити життя працівників та небезпечні виробничі процеси. Маємо надію, що визнання Миколаївського ЕТЦ лідером у Національному бізнес-рейтингу посилить наш авторитет у системі Держгірпромнагляду та забезпечить подальше зростання довіри до центру з боку підприємств як Миколаївської так і Херсонської областей, адже наша діяльність є гарантією збереження життя працівників та попередження виробничих аварій.

Разом з тим, удостоєння високого звання стане для нас заохоченням до ще більш плідної роботи задля розвитку вітчизняної економіки та формування позитивного іміджу України в діловому світі.

Довідково: Національний бізнес-рейтинг (НБР) - це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики. Актуальність програми полягає  у стимулюванні керівників, які дбають не лише про прибутковість свого підприємства, але й роблять великий внесок у майбутнє нашої держави через наповнення державного бюджету, соціальні програми та відрахування до соціальних та пенсійного фондів, дбають про своїх співробітників, створюють нові робочі місця, розвивають нові технології, впроваджують інновації та формують новий тип економіки, що базується не на природних ресурсах, а на знаннях. Рейтинг реально показує привабливість підприємства для інвесторів, дає інформацію партнерам про стан справ на підприємстві.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS