ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» проводить виміри концентрації чадного газу в житлових приміщеннях

31 Января, 2019 adminПереглядів: 240
Щороку під час опалювального сезону зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з необережним використанням газу в побуті. За висновками комісій з технічних розслідувань, найчастіше трагедії трапляються внаслідок отруєння людей продуктами неповного згоряння природного газу.
Один з продуктів неповного згоряння природного газу це чадний газ – речовина без кольору та запаху, яка накопичується у приміщеннях при працюючих газових приладах, котрі, за результатами експертиз, проведених фахівцями Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці, як правило були придбані та встановлені у приватному порядку без дотримання належних вимог безпеки , за відсутності або несправності припливно-витяжної вентиляції та дозволу відповідних інстанцій.
Дихаючи чадним газом людина відчуває запаморочення, нудоту, головний біль та важкість в ногах. У багатьох ці симптоми викликають бажання прийняти знеболювальне та лягти у ліжко. Після цього людина засинає і вже ніколи не прокидається.
Задля попередження отруєнь чадним газом, а також з метою контролю якості технічного обслуговування газових приладів, санітарна лабораторія ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» виконує роботи з визначення концентрації чадного газу в житлових приміщеннях та ефективності роботи ефективності вентиляційних систем.
Таким простим способом ви можете попередити трагічні наслідки та зберегти здоров’я і життя собі і своїм близьким.
За довідками звертайтеся:  м. Миколаїв – т. (0512) 58-34-16; м. Херсон: т. (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS