ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» виконує роботи на одній з найпотужніших судноплавно-стивідорних компаній України

16 Июля, 2018 adminПереглядів: 352
.
Підприємство-замовник здійснює перевантажувальну діяльність на території Миколаївського морського порту. Завдання фахівців Миколаївського експертно-технічного центру полягає у наданні повного комплексу експертних послуг на підприємстві, у рамках довгострокового договору.

.
Зокрема передбачено проведення експертизи, щодо дотримання вимог законодавства з охорони праці та виробничої безпеки при експлуатації обладнання підвищеної небезпеки та виконанні робіт підвищеної небезпеки; експертизи машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки на відповідність їх вимогам законодавства з охорони праці та їх технічний огляд.

 .
Також спеціалісти центру проводять неруйнівний та руйнівний контроль обладнання, у тому числі підвищеної небезпеки, досліджують небезпечні та шкідливі фактори виробничого середовища з метою атестації робочих місць.
.
Крім того проводиться психофізіологічна експертиза працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірка знань працівників і посадових осіб з питань охорони праці тощо.
.
Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно із заявками підприємства-замовника, де конкретно визначається перелік послуг та строки їх виконання.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS