ДП «Миколаївський ЕТЦ» спільно з Херсонським теруправлінням Держгірпромнагляду провели семінар-нараду з працівниками юстиції

10 Декабря, 2014 adminПереглядів: 924

ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду», спільно з теруправлінням Держгірпромнагляду у Херсонській області, проведено семінар-нараду зі спеціалістами з охорони праці та посадовими особами установ Головного, районних та міських управлінь юстиції Херсонщини. Зокрема, у заході взяли участь представники державних нотаріальних контор, відділів реєстрації актів цивільного стану, Державної виконавчої служби тощо. Під час наради мова йшла про стан безпеки праці у соціально-культурній сфері, до яких належать і органи юстиції.

Як повідомив у своєму виступі начальник інспекції теруправління Держгірпромнагляду Олексій Корунчак, на сьогодні в Україні кількість нещасних випадків у галузі є зависокою і наближається до рівня травматизму у вугільній промисловості. На Херсонщині рівень загального травматизму в соціально-культурній сфері дещо зменшився і склав 24 особи – на 4 менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загинуло при виконанні трудових обов’язків четверо працівників, тоді як минулого року було смертельно травмовано двох осіб.

 

Основними причинами нещасних випадків як в цілому в Україні, так і на Херсонщині зокрема стали порушення Правил безпеки руху, невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці, протиправні дії сторонніх осіб, порушення вимог безпеки під час експлуатації машин та механізмів.

 

Учасники семінару проаналізували найбільш резонансні нещасні випадки та визначили заходи з попередження подібного надалі.

 

Також під час заходу було обговорено вимоги нормативно-правових актів з охорони праці для установ соціально-культурної сфери. Фахівці територіального управління та Миколаївського ЕТЦ відповіли на запитання слухачів щодо особливостей впровадження та функціонування у їх організаціях системи управління охороною праці.

 

По завершенні семінару-наради спеціалісти ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» надали працівникам юстиції методичну допомогу з питань охорони праці.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS