ДП «Миколаївський ЕТЦ» співпрацює на довгостроковій основі з ФГ «Інтегровані агросистеми»

11 Марта, 2019 adminПереглядів: 234

Між Миколаївським експертно-технічним центром Держпраці та Фермерським господарством «Інтегровані агросистеми» укладено довгостроковий договір про співпрацю.

Основним напрямком діяльності підприємства-замовника є вирощування томатів та їх переробка на томатну пасту. Продукція компанії відома не лише в Україні, а й за її межами, адже томатна паста експортується до багатьох країн світу.

Завдання фахівців Миколаївського ЕТЦ Держпраці полягає у наданні повного комплексу експертних послуг на виробничих потужностях підприємства, розташованих у Миколаївській та Херсонській областях.

Зокрема передбачено проведення державної технічної експертизи проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстеження підприємства з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).

Також заплановано проведення санітарно-гігієнічних досліджень умов праці для атестації робочих місць, психофізіологічної експертизи працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці. 

Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно з листами-заявками замовника. Довгостроковий договір діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS