ДП «Миколаївський ЕТЦ» співпрацює з найпопулярнішим соковим брендом в Україні

11 Мая, 2017 adminПереглядів: 706

Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці на довгостроковій основі виконує експертні роботи на відомому підприємстві з виробництва натуральних соків та напоїв.

 

Продукція замовника користується значним попитом не тільки в Україні, а й у багатьох інших країнах світу. На виробництві застосовуються інноваційні технології та обладнання міжнародного зразка. На підприємстві експлуатується чимало машин, механізмів та обладнання підвищеної небезпеки. Все оснащення потребує якісного та постійного обслуговування, у тому числі, регулярних експертних оглядів, адже від цього багато в чому залежить безперебійна робота підприємства та якість продукції. 

Комплекс експертних робіт тут вже не перший рік виконують фахівці Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці. Згідно з довгостроковим договором поточного року спеціалісти ЕТЦ виконують державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстежують підприємство з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).

Замовленням також передбачено контроль якості зварних з’єднань і основного металу методами руйнівного та неруйнівного контролю, огляд та випробування обладнання підвищеної небезпеки, атестація зварювальників, санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища, навчання та перевірка знань з охорони праці.

Дані роботи виконуються поетапно, згідно з листами-заявками замовника. Довгостроковий договір діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS