ДП «Миколаївський ЕТЦ» співпрацює зі світовим брендом з виробництва молочної продукції

13 Сентября, 2016 adminПереглядів: 807

Один з найбільш потужних заводів компанії світового значення, яка займається виробництвом молочних продуктів, розташований у Херсоні. Саме тут фахівці Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проводять ряд відповідальних робіт, від якості виконання яких може залежати життя і здоров’я працівників.

 

Пріоритетним напрямком для компанії-замовника є саме безпека персоналу. Це обумовлено в першу чергу тим, що на заводі експлуатується обладнання та виконуються роботи підвищеної небезпеки. Зокрема роботи в діючих електроустановках; експлуатація, ремонт і технічне обслуговування обладнання, пов'язаного з використанням небезпечних речовин (аміак-IV класу небезпеки); експлуатація, ремонт устаткування підвищеної небезпеки (обладнання та лінійні частини газопроводів систем газопостачання природним газом, споруди на них та газокористувальне обладнання).

ДП «Миколаївський ЕТЦ» залучено до експертного обстеження та позачергового технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки, технічного огляду технологічних транспортних засобів. По завершенні цих робіт на устаткування підвищеної небезпеки та технологічний транспорт будуть виготовлені паспорти.

Також умовами довгострокового договору передбачено навчання посадових осіб підприємства з охорони праці.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS