ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує роботи на підприємстві з виготовлення нестандартного технологічного обладнання

31 Августа, 2016 adminПереглядів: 931

Одним із замовників Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці є потужне херсонське підприємство, яке займається проектуванням, виготовленням та монтажем нестандартного промислового обладнання, виготовленням вантажопідіймальних і вантажозахоплювальних пристроїв, монтажем і капітальним ремонтом вантажопідіймальних кранів усіх видів, виробництвом складних металоконструкцій та запчастин. Компанія відома не лише на Херсонщині, а й за її межами, оскільки її продукція є затребуваною серед великих промислових підприємств України.

За таких умов якість виробів повинна бути бездоганною, а обладнання працювати без збоїв та аварій, адже від цього залежить ефективність роботи та конкурентоспроможність підприємства. До такого відповідального комплексу робіт, як руйнівний та неруйнівний контроль зварних швів об’єктів залучено спеціалістів комплексної лабораторії Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці».

Організації уклали довгостроковий договір на виконання даних робіт, який діятиме до кінця поточного року.

З питань проведення руйнівного та неруйнівного контролю об’єктів можна звернутися за телефонами: м. Миколаїв (0512) 58-34-17; м. Херсон (0552) 38-12-46

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS