ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує роботи на підприємстві міжнародного рівня з виробництва томатної продукції

27 Июля, 2018 adminПереглядів: 350
Компанія-замовник, що розміщена у Миколаївській області, займається вирощуванням та переробкою томатів для виробників соків, кетчупів і томатних соусів у всьому світі. Завдання фахівців Миколаївського ЕТЦ Держпраці полягає у проведенні комплексу експертних робіт у сфері охорони праці і промислової безпеки.
Виробничий процес на даному підприємстві передбачає експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а також виконання робіт підвищеної небезпеки. За таких умов якість проведення експертних обстежень має безпосередній вплив на безпеку працівників та злагоджену роботу підприємства. 
 
Відповідно умовам довгострокового договору спеціалісти ЕТЦ виконують державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів, обстежують підприємство з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки (експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки).
Замовленням також передбачено проведення санітарно-гігієнічних досліджень умов праці для атестації робочих місць, психофізіологічної експертизи працівників для виконання ними робіт підвищеної небезпеки, навчання та перевірку знань працівників з питань охорони праці. 

Ці та інші роботи виконуються поетапно, згідно з листами-заявками замовника. Довгостроковий договір діятиме до кінця поточного року.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS