ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує замовлення з позачергового технічного огляду ліфтів Херсона

28 Сентября, 2016 adminПереглядів: 847
ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» виконує замовлення херсонської організації, що спеціалізується на експертному обстеженні ліфтів.

Зокрема довгостроковим договором передбачено проведення фахівцями ЕТЦ позачергового технічного огляду пасажирських, лікарняних, вантажних ліфтів у Херсоні та Херсонській області.

Завдання спеціалістів експертно-технічного центру полягає у виявленні дефектів і недоліків після раніше проведеного експертного обстеження та ремонту. З цією метою визначається стан та функціонування таких елементів, як тягові канати, лебідки, канатотягові шківи, буфери, обмежувачі швидкості тощо.

Елементи ліфта, які були встановлені під час ремонту підлягають не тільки огляду, а й випробуванню з використанням вантажів, які пройшли метрологічну повірку.

 

Довідково: з питань якісного експертного обстеження, технічного діагностування та позачергового повного технічного обстеження ліфтів можна звернутися до Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», за телефонами у м. Миколаїв: (0512) 58-34-17, 58-34-16; у м. Херсон: (0552) 38-13-88; 38-13-22.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS