Експерти Миколаївського ЕТЦ працюють на об’єктах енергопостачальної компанії Херсонщини

4 Октября, 2016 adminПереглядів: 789
Фахівці комплексної лабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці виконують роботи з контролю якості зварних з’єднань на об’єктах енергопостачальної компанії Херсонської області. Зокрема  умовами довгострокового договору передбачено проведення неруйнівного та руйнівного контролю з’єднань та основного металу, задля виявлення внутрішніх дефектів металоконструкцій.

Обстеженням підлягають об’єкти підвищеної небезпеки піднаглядних Держпраці.

В рамках неруйнівного контролю проводиться візуально-оптичний контроль, контроль на герметичність та виявлення прихованих дефектів за допомогою магнітного та ультразвукового методів неруйнівного контролю.

Під час руйнівного контролю спеціалісти експертно-технічного центру виконують механічні випробування, а також спеціальні випробування з метою отримання окремих характеристик, наприклад, втомної міцності. Ці випробування проводять на спеціальних зразках, вирізаних із зварних з'єднань.

Роботи виконуються відповідно до листів-замовлень енергопостачальної компанії. За результатами обстежень замовник отримує відповідний експертний висновок.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS