Експерти технічні ДП «Миколаївський ЕТЦ» взяли участь у семінарі-навчанні щодо нових Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів

29 Ноября, 2018 adminПереглядів: 278
Заняття організовано та проведено Головним навчально-методичним центром Держпраці. Під час семінару-навчання опрацьовано Правила охорони праці під час експлуатації навантажувачів, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.08.2018 № 1220, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2018 р. за №1082/32534.

Дані Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм господарювання, що займаються експлуатацією, переобладнанням, обов’язковим технічним контролем (технічним оглядом), експертним обстеженням навантажувачів, а також установлюють мінімальні вимоги безпеки до обладнання, яку роботодавець повинен підтримувати на рівні, зазначеному в цих Правилах і в інших нормативно-правових актах з охорони праці.

У проведенні занять взяли участь розробники нових Правил, представники Держпраці, а також досвідченні фахівці-практики підприємств України.

По завершенні навчання фахівці Миколаївського ЕТЦ Держпраці успішно пройшли перевірку знань з даної теми та отримали відповідні посвідчення.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS