Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» взяли участь у розслідуванні смертельного нещасного випадку

28 Декабря, 2017 adminПереглядів: 571
ГУ Держпраці в Херсонській області розслідує смертельний нещасний випадок, який, ймовірно, пов'язаний з недбалим використанням побутового газу.

18 грудня в приватному будинку смт. Антонівка, г Херсона були виявлені двоє мешканців в несвідомому стані. Чоловік, 1964 р.н. помер, а жінка 1965 р.н. на даний момент знаходиться в лікарні у важкому стані. Згідно з висновком судмедекспертизи, в крові загиблого виявлено чадний газ.

В будинку проведено природний газ і встановлено газове обладнання. Зокрема, на кухні - газова плита і димохідний проточний газовий водонагрівач «Аміна», в житлових приміщеннях - три газових конвектора. Комісією з технічного розслідування з’ясовано що всі ці прилади знаходяться в задовільному стані, витоків газу не виявлено. Разом з тим, зафіксовано стороннє втручання в систему димових і вентиляційних каналів.

Представником Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проведено на місці події виміри ефективності роботи вентиляційних та димохідних каналів. Результати цих досліджень будуть надані комісії ГУ Держпраці у Херсонській області для подальшого розслідування.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS