Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ» дослідили фактори виробничого середовища у ПАТ «Князя Трубецького»

7 Сентября, 2017 adminПереглядів: 673

Спеціалісти санітарної лабораторії ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці» дослідили фактори виробничого середовища та трудового процесу для проведення атестації робочих місць у Виноробному господарстві Князя П.М. Трубецького, яке є одним з найстаріших в Україні та відомим у всьому світі.

Завдання санлабораторії Миколаївського ЕТЦ полягало у вимірюванні факторів виробничого середовища у виробничій лабораторії. Тут досліджено умови праці мікробіолога та хіміка. Зокрема проведено вимірювання мікроклімату, шуму, вібрації, шкідливих хімічних речовин, важкості та напруженості трудового процесу.

Також досліджено фактори трудового процесу та виробничого середовища для таких професій, як слюсар-ремонтник, електрик дільниці, робітник з обслуговування виноробного устаткування.

Результати роботи, проведеної фахівцями санітарної лабораторії Миколаївського ЕТЦ Держпраці будуть використані у подальшому для атестації робочих місць за умовами праці на даному підприємстві.

  

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів для проведення атестації робочих місць звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected], [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS