Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ» досліджують фактори виробничого середовища в піщаному кар’єрі

12 Октября, 2016 adminПереглядів: 920
Cпеціалісти санітарної лабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці виконують роботи на підприємстві з видобутку піску, яке здійснює свою діяльність на території Голопристанського району Херсонської області.
Зокрема фахівці ЕТЦ проводять дослідження небезпечних та шкідливих виробничих факторів на робочих місцях з метою атестації робочих місць за умовами праці. Необхідні виміри проводяться безпосередньо у піщаному кар’єрі, в ході видобутку піску.

За допомогою спеціальних приладів, спеціалісти лабораторії вимірюють рівень пилу, шуму, вібрації, важкості та напруженості трудового процесу на робочому місці тощо. Дослідженням за даними параметрами підлягають професії електрогазозварника, слюсаря-ремонтника, машиністів бульдозера та екскаватора.
За результатами добувне підприємство отримає відповідні протоколи санітарно-гігієнічних досліджень.

.

Довідково: з питань дослідження небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць можна звернутися за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 58-34-16; м. Херсон: (0552) 38-13-88, 38-12-46; 050-552-62-60. Е-mail: [email protected], [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS