Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ» обстежують ліфти у м. Миколаїв

29 Мая, 2017 adminПереглядів: 675
Роботи проводяться на основі довгострокового договору з колективним підприємством з обслуговування ліфтів міста. Обстеженням підлягають пасажирські, вантажні, вантажопасажирські та лікарняні ліфти. Замовленням передбачено їх повний (позачерговий, первинний) технічний огляд.
Зокрема експерти технічні перевіряють функціонування тягових канатів, лебідок, канатотягових шківів, буферних пружин, обмежувачів швидкості, визначають технічний стан обладнання машинних приміщень, кабін, зокрема панелей керування у купе кабін ліфтів.

З метою якісного проведення робіт, фахівці Центру використовують прилади для визначення корозійного зношення металоконструкцій та виявлення в них тріщин.  Під час випробувань ліфта обов’зково використовується вантаж, який пройшов метрологічну повірку.

Довідково: з питань якісного експертного обстеження, технічного діагностування та позачергового повного технічного обстеження ліфтів можна звернутися до Державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», за телефонами у м. Миколаїв: (0512) 58-34-17, 58-34-16; у м. Херсон: (0552) 38-13-88; 38-13-22.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS