Фахівці ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконують замовлення теплопостачального підприємства Миколаївської області

24 Октября, 2017 adminПереглядів: 768
Підприємство-замовник являє собою єдиний потужний комплекс, який надає послуги з централізованого опалення та підігріву води населенню, комунально-побутовим та іншим об’єктам, забезпечує стабільне функціонування й експлуатацію котелень, теплових пунктів і теплових мереж, проводить поточний та капітальний ремонти обладнання теплового господарства, розробляє проектно-кошторисну документацію на будівництво, реконструкцію об’єктів теплового господарства, виконує монтаж і ремонт теплотехнічного обладнання тощо. На сьогодні це одне з найкращих теплоенергетичних підприємств в Україні за рейтингом міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго».

Завдання спеціалістів Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці на даному підприємстві полягає у наданні експертних послуг стосовно дотримання законодавства з охорони праці та виробничої безпеки під час експлуатації машин , механізмів, устаткування та виконання робіт підвищеної небезпеки, проведенні технічного огляду, випробування, експертного обстеження, технічного діагностування відповідного обладнання, виконанні досліджень небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища на робочих місцях з метою проведення атестації робочих місць.

Працівники, які виконують роботи підвищеної небезпеки, а також ті з них, які потребують професійного добору пройдуть психофізіологічну експертизу. Також для працівників та посадових осіб підприємства буде проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці.

Увесь комплекс робіт проводиться поетапно, згідно з відповідними листами-замовленнями, у яких визначаються конкретні завдання.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS