Фахівці Миколаївського ЕТЦ виконують роботи на потужних сільськогосподарських підприємствах

18 Августа, 2016 adminПереглядів: 830

В рамках довгострокового договору Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці виконує комплекс робіт на одному з провідних підприємств сільськогосподарської галузі регіону, виробничі потужності якого розміщені у Миколаївській та Херсонській областях.

 

 

Серед видів діяльності підприємства - вирощування зернових і технічних культур, переробка, консервування овочів та фруктів тощо.

Відповідно до заявок підприємства, фахівці ЕТЦ виконують експертизи стану безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, зокрема, щодо дотримання вимог з охорони праці під час виконання робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також експерти центру проводять технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів та устаткування, державний технічний огляд технологічних транспортних засобів.

У виробничих цехах підприємства досліджено шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища з метою проведення атестації робочих місць операторів очисних споруд, наповнювачів та котелень, електрогазозварника, апаратника хімводоочищення, водія навантажувача, вантажника.

Також умовами договору передбачено навчання з охорони праці та психофізіологічна експертиза працівників, зайнятих у роботах підвищеної небезпеки.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS