Фахівці санітарної лабораторії ДП «Миколаївський експертно-технічний центр» дослідили фактори виробничого середовища на потужних підприємствах Миколаєва та Херсона

2 Июля, 2015 adminПереглядів: 1039
Санітарною лабораторією ДП «Миколаївський ЕТЦ» проведено санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища та трудового процесу  на таких підприємствах як ТОВ «Сервісний центр «Металург», МКП «Миколаївводоканал», ПАТ «Таврійська будівельна компанія», ДП «Адміністрація морських портів України», Товариство з додатковою відповідальністю «Херсонський електромеханічний завод», Херсонський державний завод «Палада».
Дані дослідження необхідні підприємствам  задля подальшої атестації робочих місць за умовами праці, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 року №442 «Про порядок атестації робочих місць за умовами праці».
Нагадуємо, атестація робочих місць проводиться на підприємствах, незалежно від форм власності, де є потенційно шкідливі та небезпечні виробничі фактори, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також їхніх нащадків як зараз, так і в майбутньому. Відповідальність за її своєчасне та якісне проведення покладається на власника підприємства. Також атестація визначає права працівників на пільгове пенсійне забезпечення за роботу у несприятливих умовах.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS