Фахівець санлабораторії Миколаївського ЕТЦ взяв участь у семінар-навчанні щодо Порядку проведення атестації лабораторій, атестації робочих місць за умовами праці та медоглядів працівників

21 Декабря, 2018 adminПереглядів: 249
Семінар-навчання на тему: «Організація роботи щодо: Порядку проведення атестації лабораторій, атестації робочих місць за умовами праці та медичних оглядів працівників» проходив у ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці».

Під час заходу опрацьовано законодавчі та нормативно-правові акти з питань безпеки і гігієни праці, особливості проведення атестації робочих місць за умовами праці, питання надання пільг і компенсацій для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці, Порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу тощо. Також відбулося практичне заняття з організації медичних оглядів працівників.

Після проходження семінару-навчання фахівець санітарної лабораторії Миколаївського ЕТЦ Держпраці Олександр Ясенчук отримав відповідний сертифікат.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS