Голова Держгірпромнагляду здійснив робочий візит на Херсонщину

6 Мая, 2011 adminПереглядів: 1825

Під час візиту Голова Держгірпромнагляду Олександр Хохотва оглянув херсонські підприємства, зокрема, суднобудівний завод, комбінат хлібопродуктів, завод Паллада та морський торговельний порт. Голова Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України зустрівся з інспекторським складом управління Держгірпромнагляду по Херсонській області та експертами ДП „Миколаївський експертно-технічний центр”.

Голова Держгірпромнагляду наголосив на необхідності посилення співпраці між управлінням та Миколаївським експертно-технічним центром, задля підвищення ефективності науково-технічної підтримки державного нагляду в регіоні.                     

            

Серед інших питань, обговорених під час наради, – виведення системи Держгірпромнагляду зі сфери дії Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та здійснення нагляду, відповідно до ратифікованих в Україні Конвенцій МОП №81 та №129, які, згідно з висновком Міністерства юстиції України, мають вищу юридичну силу. Олександр Хохотва рекомендував управлінню Держгірпромнагляду провести круглі столи та наради з керівниками підприємств, задля роз’яснення цих питань.

Учасники засідання зосередили увагу і на питаннях ліфтового господарства області, здійснення державного нагляду на  підприємствах агропромислового комплексу та неналежного виконання Регіональної програми стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на Херсонщині. На червень 2011 року заплановано засідання Колегії Держгірпромнагляду з Херсонською облдержадміністрацією, де ці та інші проблемні питання розглядатимуться більш детально. Тоді ж передбачено підписання Угоди про спільну діяльність у сфері охорони праці.

Прес-центр

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS