Голова Держпраці взяв участь в обговоренні пріоритетних напрямів роботи профспілок у 2018 році

22 Декабря, 2017 adminПереглядів: 537

21 грудня відбулося засідання  Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.

Розглядалися пріоритетні напрями роботи профспілок щодо забезпечення належного захисту прав працівників на безпечні і здорові умови праці у 2018 році.

Роман Чернега повідомив учасників засідання про розроблений Держпраці проект Концепції реформування системи управління охороною праці, в якому визначено принципи, завдання та основні напрями перебудови єдиного порядку організації охорони праці в Україні на основі ризик-орієнтованого підходу для забезпечення переходу на стандарти країн Європейського Союзу у сфері безпеки на робочих місцях. Він запросив представників Федерації профспілок України до участі в опрацюванні документа і підготовці заходів щодо його реалізації.

Також Голова Держпраці надав інформацію про стан виробничого травматизму і професійної захворюваності, причини їх виникнення та про інспекторів праці, які приступили до роботи в органах місцевого самоврядування.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS