Головний навчально-методичний центр Держпраці проводить навчання на базі Миколаївського ЕТЦ

13 Октября, 2015 adminПереглядів: 2819
Миколаївський експертно-технічний центр на постійній основі співпрацює з Головним навчально-методичним центром Держпраці. Зокрема, ГНМЦ проводить навчання для членів екзаменаційних комісій підприємств Миколаївської та Херсонської областей, з чисельністю більше 1000 працюючих, на базі навчального відділу ДП «Миколаївський ЕТЦ». При цьому, до лекцій залучаються викладачі Миколаївського експертно-технічного центру.  
Серед слухачів керівники та посадові особи таких потужних підприємств, як ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», компанія НІБУЛОН, ПАТ «Сандора», ПАТ «Миколаївгаз», МКП «Миколаївводоканал» тощо.
Навчання проводиться за основними положеннями законодавства України з охорони праці та спеціальними правилами виробничої безпеки.
Довідка. Згідно з вимогами типового положення «Про навчання з охорони праці», члени екзаменаційних комісій підприємств, чисельність яких перевищує 1000 працюючих, зобов’язані проходити навчання з питань охорони праці в ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці». Телефон для довідок у м. Миколаїв: (0512) 48-99-20; e-mail: [email protected]

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS