Колективу теруправління Держгірпромнагляду у Херсонській області представлено нового керівника

6 Октября, 2014 adminПереглядів: 1135

3 жовтня 2014 року відбулося офіційне представлення новопризначеного начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області Віталія Берлима.

 

У заході взяли участь начальник Управління персоналу, діловодства, контролю та спецроботи Держгірпромнагляду України Сергій Селіванов та голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Путілов.

Під час представлення Сергій Селіванов побажав від імені голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України новому керівнику та колективу теруправління спільної ефективної діяльності, спрямованої на подальше зниження в області виробничого травматизму. Губернатор Херсонщини наголосив у своєму виступі на необхідності зменшення адміністративного тиску на дрібний та середній бізнес та висловив готовність з боку обласної влади до плідної співпраці з територіальним управлінням у цьому напрямку. 

 

Зі свого боку начальник територіального управління Віталій Берлим пообіцяв, що зробить все можливе задля забезпечення ефективного функціонування відомства в області та суттєвого підвищення рівня культури охорони праці на підприємствах Херсонщини. 

 

Довідково: до призначення на посаду начальника теруправління Держгірпромнагляду Віталій Володимирович працював заступником голови правління ПАТ «Херсонгаз» - начальником відділу охорони праці та безпеки дорожнього руху.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS