Комплексна лабораторія Миколаївського ЕТЦ співпрацює з потужним будівельним підприємством Херсонщини

9 Ноября, 2017 adminПереглядів: 557
Підприємство-замовник відоме не лише на Херсонщині, а й інших областях України. Профілюючим напрямком його діяльності є виконання повного комплексу будівельних та ремонтно-відновлювальних робіт, зокрема на висотних будинках та спорудах методом промислового альпінізму.

Фахівців комплексної лабораторії Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці залучено до довгострокової співпраці з метою проведення контролю якості зварних з’єднань металоконструкцій, оскільки зварювальні роботи є невід’ємною частиною діяльності даного будівельного підприємства.

Зокрема передбачено такі види неруйнівного контролю металоконструкцій як візуальний, магнітопорошковий, ультразвуковий, радіаційний, рентгенографічний та капілярний, а також руйнівний контроль, а саме, механічні випробування.

Довідково: з питань проведення якісного контролю зварних з’єднань металоконструкцій, а також інших робіт, які виконує комплексна лабораторія ДП «Миколаївський ЕТЦ Держпраці» звертайтеся за телефонами: м. Миколаїв - (0512) 48-99-22; м. Херсон – (0552) 38-12-46

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS