Миколаївський експертно-технічний центр співпрацює на довгостроковій основі з зернопереробними та промисловими підприємствами

12 Октября, 2015 adminПереглядів: 817
ДП «Миколаївський ЕТЦ» виконує комплекс експертних робіт на найпотужніших підприємствах зернопереробної галузі, розташованих у Миколаївській та Херсонській областях.  
Обсяг робіт включає державну технічну експертизу проектної документації машин, обладнання та нових технологій, державний технічний огляд великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, експертне обстеження підприємств з метою підтвердження спроможності безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки, контроль якості зварних з’єднань і основного металу методами руйнівного та неруйнівного контролю на об’єктах діяльності елеваторів, огляд, випробування, експертне обстеження машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки. 
Крім того, договорами передбачено проведення навчання, перевірки знань спеціалістів з охорони праці, санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища при атестації робочих місць, інформаційно-консультаційні послуги з питань виробничої безпеки тощо.
Також спеціалісти Миколаївського експертно-технічного центру Держпраці проводять технічне опосвідчення та експертне обстеження обладнання котелень ряду промислових підприємств Миколаївської та Херсонської областей.  Зокрема обстеженням підлягають парові та водогрійні котли.  
Комплекс робіт включає внутрішній, зовнішній огляди, експертне обстеження та гідравлічні випробування даного устаткування. Результати заносяться до паспортів котлоагрегатів з відміткою про дату проведення наступних аналогічних робіт.
Обстеження проводяться згідно з довгостроковими договорами, укладеними з підприємствами та за заявками замовників.
Довідка. Замовлення щодо обстеження котлів та посудин, що працюють під тиском можна зробити за телефонами: (0512) 58-34-17 (м. Миколаїв); (0552) 38-13-88 (м. Херсон). 
 

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS