Миколаївський ЕТЦ Держгірпромнагляду став одним з переможців рейтингу “Сумлінні платники податків 2012»

19 Апреля, 2013 adminПереглядів: 1204

Церемонія нагородження переможців Першого туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків» відбулася 17 квітня в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Захід організовано територіальним відділенням Асоціації платників податків України у Миколаївській області.

 

Серед учасників церемонії нагородження – представники органів місцевої влади, Державної податкової служби у Миколаївській області, підприємств-переможців Першого туру Рейтингу.

                                   

В рамках урочистостей голова територіального відділення Асоціації платників податків України в Миколаївській області Наталія Запорожченко вручила начальнику державного підприємства «Миколаївський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду» Сергію Єременко Диплом переможця Рейтингу. Центр став переможцем у сфері торгівлі та послуг в категорії «Середні підприємства».

«Визнання Миколаївського ЕТЦ Держгірпромнагляду одним з найсумлінніших платників податків для нас високий показник, - коментує нагороду начальник підприємства Сергій Єременко, -  Така подія для Центру є новим стартом у напрямку подальшого підвищення рівня своєї соціальної відповідальності, а також ще одним свідченням, що головне у нашій роботі не лише висока якість надаваних послуг, а й прозорість у сплаті податків, участь у наповненні бюджету, а отже і в розбудові нашої держави. Це потужний крок у напрямку виконання соціальних ініціатив Президента».

                                 

Ще одним подарунком для сумлінних платників податків у Миколаївській області став святковий концерт у виконанні артистів Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії.

Довідка: Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання Рейтингу - посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

В рубрике: Новини

Вы можете следить за комментариями к этой записи поRSS